پنج شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
 |  5/ مارس/ 2023 - 3:03
  |   نظرات: بدون نظر
1,130 بازدید

استادسرای دکتر عبدالحمید سیفایی دانشکده بهداشت اوز افتتاح شد

استادسرای دکتر عبدالحمید سیفایی دانشکده بهداشت اوز با حضور رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی لارستان، فرماندار اوز و نیکوکاران پروژه امروز ۱۴ اسفند افتتاح شد.

در این جلسه هیئت امنای دانشکده، جمعی از مسئولین و فعالین اجتماعی شهرستان و اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشکده حضور داشتند.

این مراسم که قرار بود ساعت ۱۱ برگزار شود با ۴۵ تاخیر آغاز شد.

دکتر خدادوست رئیس دانشکده با تشکر از نیکوکاران این پروژه و مهندس بازرگانی نماینده آنان، گزارش عملکرد ۱۱ ماه گذشته دانشکده بهداشت را اعلام کرد. وی راه اندازی سلف سرویس، حل مشکل آب و گاز کشی و دایر شدن بوفه و زیراکس از طریق بودجه دولتی را اعلام کرد.

رئیس دانشکده افزود: پروژه فضای سبز با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی، حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. منتظر حمایت خیرین برای فضای سبز روبروی استاد سرا هستیم. با همت هیئت امنا سایت کامپیوتر نیز شروع به کار کرده است. دانشکده در فضای خارج شهر تاسیس شده و از نظر زیر ساخت مشکلاتی دارد. برای خوابگاه زمین و نقشه آماده است و وزارت بهداشت اعلام کرده اگر ۵۰ درصد هزینه ساخت خیرین همت کنند، وزارت ۵۰ درصد تامین می کند.

وی یادآور شد: استاد سرا پروژه ۸ واحدی است که ۵۲۰ متر مربع زیر بنا دارد که با حمایت فرماندار و دانشکده علوم پزشکی به مرحله بهره برداری رسیده است.

محمدی فرماندار شهرستان از هم افزایی اعتبارات دولتی و کمک های مردمی در دانشکده تشکر کرد. وی افزود: دانشگاهیان از بازوان فرمانداری در سند توسعه شهرستان هستند. دانشکده بهداشت مرهون حمایت خیرین است و سایر دانشگاه های شهرستان نیز مشمول این موضوع هستند. خوشبختانه در این مدت تلاش هایی برای افزایش رضایت مندی انجام شده است. برای ماندگاری دانشکده و رضایت دانشجویان باید خوابگاه دانشکده ساخته شود. از خانواده مرحوم سیفایی برای تامین هزینه این استادسرا نیز تقدیر می کنم.

دکتر سلمانپور رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، این جلسه خستگی یک ساله ما را در دانشکده علوم پزشکی برطرف کرد. مسئولین پیگیر شهرستان و خیرین با همت تلاش خوبی داشته اند که از همت والا خاندان سیفایی و مهندس بازرگانی و تلاش دکتر خدا دوست تقدیر می کنم.

خانم میرزایی توصیفی از دکتر سیفایی کردند و گفت برای موضوعی عازم آلمان شدیم و حتی در آلمان هم از نظر مالی و عاطفی کمک کردند. دختر وی نیز سخنان مادر را تکمیل کرد و گفت: به عنوان کودک ۹ ساله دکتر سیفایی هم به عنوان پدر و هم به عنوان همبازی من بود.

عزیز بهروزیان گفت: دکتر سیفایی علاقه زیادی به اوز داشت و در سفر به ایران حتما در اوز حضور می یافتند و خوشحال هستم خواهران وی این استادسرا را ساختند.

شریف بازرگانی از مسئولین و هیئت امنای دانشکده سپاسگزاری کرد و به نمایندگی از بانیان و خانم ها صالحه و طیبه سیفایی تقدیر کردند.

خدیجه فقیهی نژاد از انجمن دوستداران کودک اوز گفت: هرگز آقای محمد سیفایی را ندیدم اما خاطره ای از تعریف پدرم از مرحوم سیفایی دارم. بعدها با پروین سیفایی به عنوان معلم و صالحه سیفایی آشنا شدم و مردم داری در آن ها را دیدم. با طیبه سیفایی درکارهای فرهنگی آشنا شدم که همین ویژگی داشت.

وی افزود: دکتر عبدالحمید سیفایی را در یک پروژه کودکان دیدم و می بینم چقدر این عشق می چرخد.

محمد محمودی نیز از طرف هیئت امنا از نیکوکاران این پروژه سپاسگزاری کردند.

در پایان این نشست لوح تقدیر به نیکوکاران پروژه اهدا شد و روبان ساختمان توسط طیبه سیفایی یکی از نیکوکاران قیچی شد.

برای ساخت این پروژه در سال ۹۹ مبلغ یک میلیارد تومان توسط نیکوکاران پروژه برای ساخت مراحل اول ساختمان پرداخت شد و در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز بالغ بر ۲ میلیارد تومان از طرف دانشکده علوم پزشکی لارستان پرداخت و ساختمان به بهره برداری رسید. برای اسکان استادان باید این ساختمان تجهیز گردد.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

یک سال از فعالیت شوراهای ششم شهر و روستا گذشت. میزان رضایت شما از عملکرد و فعالیت های سال اول شورای اسلامی ششم شهر اوز چقدر است؟

Loading ... Loading ...
آخرین نظرات
 • هزینه حمل آن از نهاوند تا اوز که معادل ۴۵ هزار تومان به ازای هر پاکت است چه خبره45000...
  رها در مطلب: مصوبات کمیته نظارت بر توزیع کمک های مردمی برای آسیب دیگان از زلزله
 • طرح چهادی مسکن ملی با این سرعت لاک پشتی...
  حسام در مطلب: برگزاری همایش تجلیل از جهادگران فاطمی ۳ در شهرستان اوز
 • با تشکر. از جناب. احمدی. بابت این. اطلاعات و اطلاع رسانی. انتظار می رود. مسولین. ودر راس. آنها فرمانداری. وستاد. بازسازی. زلزله اوز. آنرا بصورت جدی. دنبال. نمایند. تا آسی...
  مشکلات. زلزله زدگان. در اوز در مطلب: زلزله ۲۷ مرداد اوز و وعده‌هایی که به مرور تحقق آن‌ها کمرنگ‌تر می‌شود
 • به چه روزگاری رسیدیم مردم زلزله زده آواره و گرفتار و دربدر شهر اوز چقدر انتظار بکشند آنوقت آقایان عین خیالشون نیست که زلزله زده بیچاره از کجا باید بیاره آنهم سود ۱۸ درصد...
  فرهاد ابراهیم پور در مطلب: زلزله ۲۷ مرداد اوز و وعده‌هایی که به مرور تحقق آن‌ها کمرنگ‌تر می‌شود
 • تشکر وسپاس از مدیر لایق و دوستدار کتاب برای اختصاص زمین کتابخانه عمومی کوره و کمک جهت بهسازی محوطه کتابخانه عمومی قلات جناب ریاست بنیادمسکن اوز .مهندس کوه پیماه .احسنت. م...
  حسینی در مطلب: کتابخانه میرزایی فیشور و رئیس بنیاد مسکن اوز در میان برترین های حوزه کتاب استان
 • امروزه نقش امام جمعه مراکز شهرستان. بسیار. مهم. وسازنده. است. پیگیری. واقدامات. امام. جمعه برای درخواست ها. واحتیاجات مردم. خوب. ونیکوکار. اوز باعث رضایت. خداوند متعال می...
  نظر جمعی. از جوانان. دانشجو. اوزی در مطلب: طرح مسائل اوز توسط شیخ زمانی امام جمعه در اولین خطبه پس از معرفی 
 • احسنت بر امام جمعه محترم ودلسوز. که مسایل مهم شهر. را مورد نظر. دارند ایشالله که در همه امور. اجتماعی. شهر ورود. نمایند. وبا. ارشادات خود. سبب تحرک مسولین. ومعتمدین. شهرس...
  سپاس. از امام. جمعه محترم در مطلب: طرح مسائل اوز توسط شیخ زمانی امام جمعه در اولین خطبه پس از معرفی 
 • با سپاس از فعالین عرصه کتاب. در فیشور که گل. سر سبد در منطقه جنوب فارس.وشهر ستان. اوز. هستند. با آرزوی. موفقیت بیشتر. برای. عزیزان. فیشوری...
  شهروند. اوز. معلم در مطلب: کتابخانه میرزایی فیشور و رئیس بنیاد مسکن اوز در میان برترین های حوزه کتاب استان
 • به عزیزان کتابخانه و خانم حقیقت و دیگر تلاش گران عرصه فرهنگ در فیشور تبریک می گویم و همچنین به آقای مهندس کوهپیماه برای یاری رسانی به کتابخانه کوره و قلات تبریک و خسته نب...
  فرهاد ابراهیم پور در مطلب: کتابخانه میرزایی فیشور و رئیس بنیاد مسکن اوز در میان برترین های حوزه کتاب استان
 • زندان از نظر جغرافیایی در حوزه قضایی. دادگستری. شهرستان. اوز. است اما به . نام. زندان. لارستان. است ومسولین اوز هم به آنجا کمک وخدمت. می نمایند. این هم. از ویژگی. های. شه...
  حکایت. زندان. لارستان. در اوز در مطلب: در بند هم بند دلشان به کتاب ها بند است