دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 |  5/ مارس/ 2023 - 3:03
  |   نظرات: بدون نظر
879 بازدید

استادسرای دکتر عبدالحمید سیفایی دانشکده بهداشت اوز افتتاح شد

استادسرای دکتر عبدالحمید سیفایی دانشکده بهداشت اوز با حضور رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی لارستان، فرماندار اوز و نیکوکاران پروژه امروز ۱۴ اسفند افتتاح شد.

در این جلسه هیئت امنای دانشکده، جمعی از مسئولین و فعالین اجتماعی شهرستان و اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشکده حضور داشتند.

این مراسم که قرار بود ساعت ۱۱ برگزار شود با ۴۵ تاخیر آغاز شد.

دکتر خدادوست رئیس دانشکده با تشکر از نیکوکاران این پروژه و مهندس بازرگانی نماینده آنان، گزارش عملکرد ۱۱ ماه گذشته دانشکده بهداشت را اعلام کرد. وی راه اندازی سلف سرویس، حل مشکل آب و گاز کشی و دایر شدن بوفه و زیراکس از طریق بودجه دولتی را اعلام کرد.

رئیس دانشکده افزود: پروژه فضای سبز با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی، حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. منتظر حمایت خیرین برای فضای سبز روبروی استاد سرا هستیم. با همت هیئت امنا سایت کامپیوتر نیز شروع به کار کرده است. دانشکده در فضای خارج شهر تاسیس شده و از نظر زیر ساخت مشکلاتی دارد. برای خوابگاه زمین و نقشه آماده است و وزارت بهداشت اعلام کرده اگر ۵۰ درصد هزینه ساخت خیرین همت کنند، وزارت ۵۰ درصد تامین می کند.

وی یادآور شد: استاد سرا پروژه ۸ واحدی است که ۵۲۰ متر مربع زیر بنا دارد که با حمایت فرماندار و دانشکده علوم پزشکی به مرحله بهره برداری رسیده است.

محمدی فرماندار شهرستان از هم افزایی اعتبارات دولتی و کمک های مردمی در دانشکده تشکر کرد. وی افزود: دانشگاهیان از بازوان فرمانداری در سند توسعه شهرستان هستند. دانشکده بهداشت مرهون حمایت خیرین است و سایر دانشگاه های شهرستان نیز مشمول این موضوع هستند. خوشبختانه در این مدت تلاش هایی برای افزایش رضایت مندی انجام شده است. برای ماندگاری دانشکده و رضایت دانشجویان باید خوابگاه دانشکده ساخته شود. از خانواده مرحوم سیفایی برای تامین هزینه این استادسرا نیز تقدیر می کنم.

دکتر سلمانپور رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، این جلسه خستگی یک ساله ما را در دانشکده علوم پزشکی برطرف کرد. مسئولین پیگیر شهرستان و خیرین با همت تلاش خوبی داشته اند که از همت والا خاندان سیفایی و مهندس بازرگانی و تلاش دکتر خدا دوست تقدیر می کنم.

خانم میرزایی توصیفی از دکتر سیفایی کردند و گفت برای موضوعی عازم آلمان شدیم و حتی در آلمان هم از نظر مالی و عاطفی کمک کردند. دختر وی نیز سخنان مادر را تکمیل کرد و گفت: به عنوان کودک ۹ ساله دکتر سیفایی هم به عنوان پدر و هم به عنوان همبازی من بود.

عزیز بهروزیان گفت: دکتر سیفایی علاقه زیادی به اوز داشت و در سفر به ایران حتما در اوز حضور می یافتند و خوشحال هستم خواهران وی این استادسرا را ساختند.

شریف بازرگانی از مسئولین و هیئت امنای دانشکده سپاسگزاری کرد و به نمایندگی از بانیان و خانم ها صالحه و طیبه سیفایی تقدیر کردند.

خدیجه فقیهی نژاد از انجمن دوستداران کودک اوز گفت: هرگز آقای محمد سیفایی را ندیدم اما خاطره ای از تعریف پدرم از مرحوم سیفایی دارم. بعدها با پروین سیفایی به عنوان معلم و صالحه سیفایی آشنا شدم و مردم داری در آن ها را دیدم. با طیبه سیفایی درکارهای فرهنگی آشنا شدم که همین ویژگی داشت.

وی افزود: دکتر عبدالحمید سیفایی را در یک پروژه کودکان دیدم و می بینم چقدر این عشق می چرخد.

محمد محمودی نیز از طرف هیئت امنا از نیکوکاران این پروژه سپاسگزاری کردند.

در پایان این نشست لوح تقدیر به نیکوکاران پروژه اهدا شد و روبان ساختمان توسط طیبه سیفایی یکی از نیکوکاران قیچی شد.

برای ساخت این پروژه در سال ۹۹ مبلغ یک میلیارد تومان توسط نیکوکاران پروژه برای ساخت مراحل اول ساختمان پرداخت شد و در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز بالغ بر ۲ میلیارد تومان از طرف دانشکده علوم پزشکی لارستان پرداخت و ساختمان به بهره برداری رسید. برای اسکان استادان باید این ساختمان تجهیز گردد.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

یک سال از فعالیت شوراهای ششم شهر و روستا گذشت. میزان رضایت شما از عملکرد و فعالیت های سال اول شورای اسلامی ششم شهر اوز چقدر است؟

Loading ... Loading ...
آخرین نظرات
 • با تشکر از خانم برازنده رئیس شورای اسلامی شهر اوز خواستم خدمت این بزگوار عرض کنم که شهر اوز از شهرهای همجوار عقب مانده کمی به داد شهر هم برسید . کارهای عمرانی انجام نمیشه...
  علی در مطلب: بخشدار مرکزی و رئیس شورای شهر اوز با مدیرکل برنامه ریزی و بودجه شرکت ساخت و توسعه حمل و‌نقل دیدار کردند
 • مردم خیر ونیک اندیش اوز کماکان در انتظار پاسخ مسولین شهرستان. واستان برای انجام. کارهایی هستند. که قول. آنرا. داده اند مانند موضوع. جاده‌ها. ومخزن. اب دولتی. واستقرار ادا...
  تشکر از مسولان پیگیر شهرستان اوز در مطلب: بخشدار مرکزی و رئیس شورای شهر اوز با مدیرکل برنامه ریزی و بودجه شرکت ساخت و توسعه حمل و‌نقل دیدار کردند
 • سایت شما ‌‌به نظرات وکامنت ها. واصولا به افکار عمومی. چندان. اعتقادی. ندارد به همین خاطره که خیلی. دیر به دیر ودیگر. زمانی که مطالب منتشر شده. از حالت خبری. گذشته کامنت ه...
  قابل توجه. مدیر محترم سایت در مطلب: پیاده روی و غبارروبی قبور شهدا به مناسبت سوم خرداد در اوز
 • اینشالله هرچه زودتر در فرمانداری شورای اداری شهرستان هم. تشکیل شود وعملکرد مسولان در سه ماهه اول. سال بررسی شود. وبرنامه های مسولان. ارشد اوز. در سال جاری هم. مشخص. وپیگی...
  کارمند آموزش وپرورش. اوز در مطلب: جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد برگزار شد
 • آقای رفیعی عزیز برای ما چه فرقی می‌کنه که در ترکیه چه کسی ریس جمهور باشد مسأله فعلی ما گرانی وسختی معیشت روزگار وهرینه بالای زندگی. است که شوربختانه. روز بروز هم گرانتر....
  حکایت ترکیه وقضیه. ما در مطلب: در انتخابات ترکیه در بر کدام پاشنه خواهد چرخید، اسلام گرایی یا ملی گرایی
 • با تشکر از جناب. رفیعی انتظار می رود که از افراد فرهیخته ای مانند شما که دست. به قلم هستید. هر از گاهی در مورد درخواست ها. ومطالبات مردم شهرستان هم بنویسید متاسفانه اوز ا...
  کارمند. بومی در مطلب: در انتخابات ترکیه در بر کدام پاشنه خواهد چرخید، اسلام گرایی یا ملی گرایی
 • با تشکر. از انجمن خیریه. خداوند برکت به خیران و همشهریان. نیکوکار بدهد. از مدیریت سایت خواهش میکنیم که مطالبات مردم. اوز. مانند. احداث مخزن. آب دولتی. استقرار دستگاه ct ا...
  مطالبات مردم از مسولان دولتی در مطلب: عملکرد انجمن خیریه سلمان فارسی اوز در ۲ ماهه اول سال ۱۴۰۲ اعلام شد
 • روحش شاد ،همچنین بزرگوارانی جایگاهشان بهشت هست...
  در مطلب: پیام تشکر شیخ عبدالقادر فقیهی
 • فعالیت های هر دو موزه شایسته تحسین و تقدیر است...
  اوزی در مطلب: تقدیر از موزه عروسک‌های اوز در اولین سال فعالیت
 • با کمی دقت روشن. است که بیشتر پروژها. در شهرستان گراش. است آیا.به نظر شما. اینطور نیست ؟؟...
  اوزی کارمند در مطلب: مجموعه ورزشی کوره، زمین چمن کهنه و ۷ طرح ورزشی با پول نفت تکمیل می‌شود