چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
 |  6/ ژانویه/ 2021 - 10:05
  |   نظرات: 9 نظر
1,086 بازدید

سرپرستان ۳ اداره دیگر شهرستان اوز معرفی شدند

محمد احمدی: دانشگاه آزاد اسلامی اوز، سه شنبه ۱۶ دی ماه میزبان جلسه شورای اداری و  تکریم و معارفه سرپرستان سه اداره: صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و ورزش و جوانان در شهرستان اوز بود.

منشی معاون فرماندار شهرستان اوز در ابتدای مراسم با اشاره به برگزاری دو اتفاق مهم در خرداد سال آینده یعنی انتخابات ریاست جمهوری در سطح ملی و شورای شهر در سطح محلی، گفت: تمهیدات لازم توسط فرماندار و مسئولین ذیربط انجام گرفته و امیدواریم برای برگزاری یک انتخابات با نشاط، مردم با حضور حداکثری پای صندوق های رای و مشارکت حداکثری داخلی برای عضویت در شوراهای شهرستان، دقت لازم را داشته باشند. ۲۰ تا ۲۶ اسفندماه مهلت ثبت نام کاندیدا های شورای شهر و ۱۶ فروردین تا ۲۲ فروردین زمان ثبت نام برای عضویت در شورای روستاها و عشایر است.

شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز ضمن تشکر از مسئولین و بزرگداشت سالگرد شهادت سلیمانی اظهار امیدواری کرد با وحدت کلمه که نشان دهنده پیروزی است، امور شهرستان به نحو مطلوبی پیگیری شود

علی پور فرماندار شهرستان اوز ضمن گرامی داشتن سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همرزمشان ابومهندس، گفت: سردار قاسم سلیمانی سرباز و نظامی وارسته و محور مقاومت در جهان اسلام و دیپلماتی برجسته بود و همواره نقش مهمی در امنیت منطقه دارد چون همواره در همه ی کارها فرا جناحی عمل می کرد و محبوب مردم است. علی پور در ادامه، از مسئولین دستگاهای اجرایی خواست در آستانه انتخابات امورات و مطالبات مردم را با شدت بیشتری نسبت به قبل پیگیری کنند. او گفت: در آیه ۹۶ سوره مریم خداوند اشاره میفرماید: آن هایی که به مردم خدمت میکنند و کارهای شایسته انجام می دهند را هم محبوب حق قرارشان می دهیم و هم محبوب مردم.شهرستان اوز در همه ی زمینه ها پتانسیل بالایی دارد و خیرین در این منطقه همیشه نگاه خیر دارند، ما مسئولین باید سعی کنیم خدمت گزار مردم باشیم.

اولویت کار ها را بر این بگذارید که مردم ثمره خدمت گزاری نظام و استقرار ادارات را ببینند و سپاسگزار این اقدامات باشند. امروز با عنایاتی که مسئولین اداره کل استان به ما داشتند، شاهد استقرار دو اداره مهم که از مطالبات مردم بود، هستیم. استاندار فارس نگاه ویژه ای به موضوع صنعت، معدن و تجارت در این شهرستان دارد و به همین دلیل ما نیز در بین ۷ شهرستان تازه تاسیس در این زمینه پیشتاز بوده ایم.

ملک پور معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس: خوشحالم که شهرستان اوز به سرعت دارد شاکله خود را تشکیل می دهد و این حقی بود که همیشه مردم این شهر به دنبال آن بودند و به حق هم لایق و نیازمند آن بودند که به آن ها داده شود.

وی ادامه داد: فرماندار شهرستان اوز به جد پیگیر استقرار اداره صنعت و معدن در این شهرستان بود، ما هم یکی از بهترین نیروهای خود در منطقه که تجربه های کاری خوبی را در رزومه خود داشت به این شهرستان معرفی کردیم و در یک ماه اخیر که ایشان به این اینجا آمده اند انسجام لازم را در بین اتاق اصناف و این اداره(صنعت و معدن) به وجود بیاورند.

 

 

ملک پور از ابراهیم ماهوری که مسئولیت این اداره را بر عهده دارد خواست که با مردم فهیم و نوعدوست اوز و مسئولین ادارات تعامل تنگاتنگی داشته باشد و به صورت جدی پتانسیل های این شهرستان را که در این سال ها مغفول مانده را شناسایی کنند. مردم اوز در حوزه بازرگانی، تجارت و واردات و صادرات بسیار توانمند هستند. معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استان فارس ادامه داد: البته من می دانم نوع تفکر مردم این منطقه تا کنون صنعت و معدنی نبوده، بافت فکری بعضی از مناطق بافت فکری کارخانه داری نیست و اوز هم جز همین دسته محسوب می شود که سرمایه دار حاضر است سرمایه اش را به ملک، زمین و خودرو تبدیل کند اما برای گروهی اشتغال ایجاد نکند. من از سرمایه داران اوزی خواهش می کنم این نوع تفکر را تغییر بدهند.

 

 

اسماعیلی مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس:امیدواریم بتوانیم با همکاری مسئولین و با ایجاد سازمان های مردم نهاد در جامعه به شکوفایی استعداد ها و توانایی های شهرستان کمک کنیم. اسماعیلی نقش خیرین را در ورزش این منطقه مثالزدنی داست و افزود: خیرین محترم در تنگنا ها و سختی ها یار و یاور اداره ورزش و جوانان بوده اند و هستند.

معصوم زادگان مسئول اتاق اصناف شهرستان اوز: اصناف بزرگ ترین، شاخص ترین و توان ترین اقشار یک جامعه هستند که چرخه تولید و حرکت یک کشور در گرو آن می چرخد. اشتغال زایی و رونق تولید به فرموده مقام معظم رهبری، دو محوریت است که رد پای افراد در آن دیده می شود. نه تنها یک ویژگی اقتصادی بلکه به عنوان یک نماد دائم در اقتصاد همواره مطرح بوده است. وی در ادامه نحوه چگونگی تشکیل اتاق اصناف اوز را به اختصار شرح داد.

 

 

ابراهیم زاده ریاست اداره صمت شهرستان لارستان:ما در سال ۹۱ در همایش اقتصادی و جذب سرمایه گذاری در بخش اوز یک آرزو کردیم که و خوشحالم که امروز به آن آرزو رسیده ایم. در شهرستان اوز در حال حاضر ۱۴ واحد صنعتی فعال داریم که میزان سرمایه گذاری در آن ها چیزی حدود ۱۷ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان و اشتغال ۱۹۲ نفر است. امیدواریم طبق برنامه های صورت گرفته ۲۲ واحد و جذب سرمایه ای بالغ بر ۳۹ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان ۳۱۰ نفر اشتغال ایجاد شود. وی ادامه داد: شیطنت هایی در کشور های همسایه و حاشیه خلیج فارس وجود دارد که به اخراج تجار این منطقه منجر شده و ما امیدواریم بتوانیم آن ها را به سمت حوزه اقتصادی صنعت و معدن سوق دهیم.

احتشامی سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اوز عملکرد این اداره را در سال اخیر چنین عنوان کرد: جذب ۵ میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه عبدالغنی کوره، ۷۰۰ میلیون تومان جهت تکمیل پروژه ورزشی بیدشهر، تکمیل و تعمیر سالن ورزشی ریاست جمهوری با حمایت خیر عماد رفعتی، تاسیس اولین خانه ورزشی در روستای هیرم که اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد، احیای خانه شطرنج بعد از دو سال که هم اکنون هم پذیرای علاقه مندان به ورزش شطرنج است، راه اندازی و معرفی هیئت های ورزشی از قبیل هندبال و کونگ فو، میزبانی مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور، میزبانی مسابقات سوارکاری جنوب کشور، برگزاری مسابقات دوچرخه سواری و صدور پروانه سالن بیلیارد.

 

 

شریفی رئیس دفتر نماینده مردم لارستان، گراش، اوز و خنج در مجلس: میراث تاریخی و فرهنگی ما چیزی است که از گذشته های دور به ما رسیده و چراغ راه آینده ما خواهد بود، خصوصا در بحث آثار غیر ملموس که در شهرستان اوز ظرفیت بسیار بالایی دارد و در این سال ها مورد توجه قرار نگرفته است.اقدامات خوبی در حوزه ورزش با همراهی حسین زاده نماینده مجلس صورت گرفته که به تجهیز زمین های چمن محلچه، فیشور، هیرم اسلام آباد و اوز می توان اشاره کرد.

ما در پایان سال جاری عملکرد دستگاه های خدمت رسان را با جزئیات، بررسی و ارزیابی می کنیم و در انتها مورد قضاوت مردم قرار می دهیم و این موضوغ را در چهار حوزه انتخابی دکتر حسین زاده خواهیم داشت من انتظار دارم سرآمد این چهار شهرستان، شهرستان اوز باشد.

 

 

در ادامه حکم سرپرستی عزیزالله دالخان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان، ابراهیم ماهوری سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و فرهاد پیرزاد سرپرست اداره میراث فرهنگی قرائت شد.

 

 

ابراهیم ماهوری سرپرست اداره صمت در شهرستان اوز: امیدواریم در وهله اول بتوانیم پاسخگوی محبت های مردم  باشیم  و انشالله شروع فعالیت اداره صنعت‌ ومعدن در اوز نوید بخش طلوع یک قطب صنعتی در فارس باشد.

 

 

عزیزالله دالخان سرپرست اداره جدید اداره ورزش و جوانان: علی رغم پیشنهاد هایی که از سایر شهرستان های استان فارس داشتم علاقه مند بودم که به مردم ارزشمند و فهیم اوز خدمت کنم. چون اولین حضورم در این شهرستان است ارتقای این شهربه شهرستان را نیز به همه ی همشهریان تبریک می گویم. کم لطفی است اگر از ورزش و جوانان نام ببریم اما از حضور مستمر هیئت امنا و خیرین در این زمینه یاد نکنیم.

مقام معظم رهبری ورزش را مقایسه کردن با غذا خوردن همان طور که بدن به غذا نیاز دارد ورزش هم جز امورات مهم در زندگی است.شهرستان اوز نیز در مقوله ورزش  کارنامه قابل قبولی دارد که مرهون تلاش های دوستان قبل از بنده است.

 

 

فرهاد پیرزاد سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان اوز: تشکر میکنم از دکتر امیری مدیر کل محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس. تشکر ویژه دارم از دکتر حسین زاده نماینده مجلس شورای اسلامی و با توجه به صحبت هایی که با ایشان داشتم ایشان دغدغه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان را دارند و جز اولویت های ایشان است که این کار من را سخت تر میکند امیدوارم گام بلندی در این راستا بردارم.

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

9 Responses to “سرپرستان ۳ اداره دیگر شهرستان اوز معرفی شدند”

 1. دانشجو دکتری اوزی گفت:

  ماهوری و دالخان اهل کجا هستند؟؟ یعنی در اوز قحط الرجال است که سرپرست بومی نمی ذارند؟؟ :/

 2. محمد پرهیزگار گفت:

  با سلام. ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرستان تازه منصوب شده. لطفا جهت آشنایی بیشتر شهروندان، رزومه و مختصری از بیوگرافی آنان را نیز بیان کنید.

 3. اوزی گفت:

  سلام خداقوت امام جمعه، احسنت فرماندار وتبریک به همه اهالی اوز
  فقط همه درحال پیشرفت هستند بجز دانشکده بهداشت اوز
  وزارت بهداشت داره اینهمه نیرو میگیره ،علوم پزشکی لار ، شبکه بهداشت و درمان اوز که تازه تاسیس شده کلی استخدام جدید دارن ولی دانشکده بهداشت اوز حتی یک.نیرو هم نزده که جذب رسمی بشه تا کی باید نیروها شرکتی بمونند تازه یواشکی هم نیروی غیر بومی بدون مجوزشرکتی میکنند میفرستند دانشکده اوز در حالی که چقدر جوان دنبال کار هستن تو اوز

 4. اوزی #مسکن# گفت:

  سلام و خدا قوت….الحق و النصاف فرمانداری پرتلاش و جوانی در شهرستان اوز داریم که به فکر آبادانی و جوانان این شهر هست… ای کاش آقای فرماندار هر چه زودتر در اوز بحران مسکن و بی خانمانی را حل میکزدند… با احداث نمودن مجتمع های مسکونی و زیر ساختهای آن قابل حل میباشد …. امیدوارم سریعتر پیگیر مسکن و اشتغال برای جوانان این شهرستان باشند.

 5. شهروند اوز گفت:

  تا زمانی که حقوق کارکنان تربیت بدنی اوز توسط مردم پرداخت میگردد هیچ مسئول غیر بومی نمی تواند موفق باشد باید فکر اساسی برای این اداره شود باید حداقل سه نیروی دولتی استخدام شوند و بودجه ای برای اداره‌ در نظر گرفته شود.

 6. […] سرپرستان ۳ اداره دیگر شهرستان اوز معرفی شدند اولین بار در وب سایت خبری اوز امروز. پدیدار […]

 7. جویای کار گفت:

  سلام خسته نباشید من هم خیلی جویای کار بودم در دانشکده بهداشت ولی هر بار میگفتند مجوز نیرو نمیدن از اونطرف همینجور نیرو غیر بومی میگیرن یعنی مجوز فقط برای نیروی بومی نیست؟
  جناب فرماندار مسئولین از شما خواهشمندیم پیگیری بفرمایید

 8. همشهری از بندر گفت:

  از مدیریت محترم درخواست دارم که محل استقرار اداره میراث فرهنگی اوز معرفی نمایند با تشکر

  • مدیریت گفت:

   با سلام براساس اطلاعات رسیده این اداره جنب سالن ورزشی میر احمدی مستقر شده است.

نظر سنجی

'روز شوراها مبارک/ میزان رضایت شما از شورای اسلامی پنجم شهر اوز چقدر است؟'

Loading ... Loading ...
آخرین نظرات
 • مرحبا عنایت کارت درسته موفق وسالم باشی...
  از دوستان قدیم در مطلب: تجریه من در یک سال با « کرونا»
 • بتن مگر پروژه توسط شرکت بتن اوز انجام شده است. برای بتن فنداسیون مناقصه شده و شرکت بتن راه گراش برنده شد ضمنا در زمان مناقصه شرکت بتن اوز نیز اعلام کرده بود سیمان موجود ن...
  مدیریت در مطلب: اجرای پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب مردمی شهر زیر نظر انجمن خیریه اوز / فیلم پروژه
 • درود بر سرکار خانم فاطمه گل حقیقت...
  باغ بی برگ در مطلب: فیشور میزبان اولین تور روستاگردی و نمایشگاه صنایع سنتی و دستی
 • اینشالله با موفقیت هرچه بیشتر هنرمندان اوزی اما مثل اینکه دیگه از ایجاد ادارات دولتی مانند ثبت اسناد ودادگاه فعلا خبری نیست قرار بود در این سال بیشتر ادارات مهم ومورد نیا...
  اوزی در مطلب: جشنواره دهه هنر فارس با اعلام اسامی برگزیدگان به کار خود پایان داد
 • به نظر من چون این کار خیریه و مردمی هست و برای شهر اوز هست بهتر بود بتن از اوز می آوردند بتن محمود کریم بهترین بتن در منطقه و خود آقای کریما از فعالین اجتماعی و کار خیر ه...
  همشهری در مطلب: اجرای پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب مردمی شهر زیر نظر انجمن خیریه اوز / فیلم پروژه
 • […] برای مشاهده اصل خبر در سایت مرجع، اینجا کلیک کنید. […]...
  اجرای پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب مردمی شهر زیر نظر انجمن خیریه اوز / فیلم پروژه - خبرگزاری شهر لارستان اوز گراش در مطلب: اجرای پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب مردمی شهر زیر نظر انجمن خیریه اوز / فیلم پروژه
 • با تشکر از جناب احمدی بابت اطلاع رسانی این پروژه مهم اینشاالله هرچه زودتر به بهره برداری برسد موفق باشید...
  اوزی از شیراز در مطلب: اجرای پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی آب مردمی شهر زیر نظر انجمن خیریه اوز / فیلم پروژه
 • هنوز عده ای میخواهند از طریق مطرح کردن ارتقا استفاده شخصی وانتخاباتی به نمایند برادر جان ارتقا تمام شد به فکر توسعه وترقی اوز باشیم وبرای ان طرح وبرنامه بدهیم ارتقای اوز...
  اوری از بندرعباس در مطلب: توضیحات جمعی از اعضای شورای چهارم اوز در باره تشکیل کار گروه ارتقا
 • جناب احمدی و پرسنل محترم سایپا تبریک عرض می کنم . مدیریت شرکت و کلیه پرسنل واقعا شایستگی این درجه بندی دارید .آرزو میکنم همیشه موفق و سربلند باشید....
  فریدون نامی در مطلب: نمایندگی سایپا اوز برای سومین سال متوالی رتبه یک شد
 • سلام . شما را بخدا در آستانه انتخابات بجای کوبیدن بر طبل تفرقه کمر همت ببندید بر آبادانی بیشتر اوز و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی ......یار و یاور هم و جناب علیپور باشید....
  مردی از بلوک در مطلب: توضیحات جمعی از اعضای شورای چهارم اوز در باره تشکیل کار گروه ارتقا