سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸
 |  ۱۹/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۳:۲۱
  |   نظرات: 18 نظر
537 بازدید

برنامۀ تقویت سطح آموزش در گفت‌وگو با ساسان پیرزاد و سهیل کاریانی

تقویت سطح آموزش به‌ویژه در مقاطع اول و دوم متوسطه از اولویت‌های شهر است تا به‌واسطۀ آن، علاوه بر موفقیت دانش‌آموزان شهر و منطقه در رقابت‌های علمی، آیندۀ جامعه برای نیروی انسانی آموزش‌دیده تضمین شود.

اولین همایش مشاورۀ تحصیلی، به همت انجمن نواندیشان اوزبا همکاری آموزش‌وپرورشبرای ارتقای سطح کیفی آموزشی، فرهنگی و ورزشی مقاطع هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم مدارس دخترانه و پسرانه، ۹ بهمن در سالن الزهرابرگزار شد. در این همایش دانش‌آموزان به همراه والدین آن‌ها، اولین دورۀ مشاورۀ تحصیلی رازیر نظر استادان مربوطه حسین کهن و میثم رضازاده مشاوران ارشد سمپاد، فرزانگان و تیزهوشان شیراز گذراندند.

درابتدای این همایش، محمدرضا رضایی رئیس آموزش‌وپرورش گفت: «این برنامه به همت انجمن نواندیشان و کسانی که با این انجمن همکاری دارند انجام شده است و به خاطر اهمیت موضوع،بایدبرنامه‌ریزی‌ها با توجه به امر تعلیم و تربیت و آموزشانجام شود. والدین زیادی در این برنامه دعوت شده‌اند و انتظار است که دفعات بعد والدین بیشتری شرکت داشته باشند.»

 جعفر راستگو؛ عضو شورای شهر و سخنگوی شورای استان و از اعضای انجمن نواندیشان بیان داشت: «ما گام جدیدی برداشته‌ایم که توسط خیرین و با برنامه‌ریزیانجمن نواندیشان اوز وبا راهنمایی آموزش و پرورشدرصددیم در بحث آموزش‌وپرورش ورود پیدا کنیم. برای نتیجه گرفتن چنین اهدافی نیاز به برنامه‌هایطولانی‌مدت است. در بحث سخت‌افزاری کمتر مشکل داریم، ولی برای موفقیت بیشتر باید در بحث آموزش نیز برنامه‌ریزی‌هایی داشته باشیم.»

حسین کهن و میثم رضازاده مدرسین این همایش، دربارۀ زمان برگزاری آزمون درسال تحصیلی ۹۸، کاهش استرس،پرسش‌ها و چالش‌هایی که در مسیر تحقق این امر وجود دارد، کارکردها، نقش‌ها و وظایف مشاوران مدارس، موضوعاتی برای دانش‌آموزان و والدین حاضر در این همایش عنوان کردند.

برای اطلاع از جزئیات این اقدام پسندیده و زیرساختی، با ساسان پیرزاد و سهیل کاریانی دو تن از دست‌اندرکاران این برنامه که به همت انجمن نواندیشان برگزار شده، به گفت‌وگو نشستیم.

ساسان پیرزاد می‌گوید: «یکی از اهداف انجمن نواندیشان کمک به تقویت زیرساخت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی است که پیش از این، منابع آن تأمین نشده بود. اما با گشایشی که در این کار به همت نیکوکاران به وجود آمد، از سه ماه قبل با همکاری آقایان آجی مزرعی، جعفر راستگو و این‌جانب،برنامه‌ریزی برای تقویت امورآموزشی در دستور کار قرار گرفت. در این زمینه از مشاوره و همراهی آقایان مهرآوران، سهیل کاریانی و یونس امیدوار از دیگر اعضای انجمن نواندیشان نیز استفاده شد. خوشبختانه این موضوع مورد استقبال آقای رضایی رئیس آموزش پرورش و معاونین اداره واقع شد و پس از تنظیم تفاهم‌نامه با اداره، این برنامه کلید خورد.»

پیرزاد افزود: «در این پروژه علاوه بر برنامه‌های آموزشی،بسته‌های حمایتی برای برخی رشته‌های تحصیلی وتقویت زیرساخت‌های ورزشی نیز مدنظر است که پس از تأیید مراحل و اجرایی شدن، اطلاع‌رسانی می‌شود.ما دراین موضوع پس از اجرا، اطلاع‌رسانی و گزارش سالیانه به‌ویژه برای نیکوکارانی که با ما همکاری می‌کنند (اما تمایلی به اعلام نام خود ندارند) خواهیم داشت.»

سهیل کاریانی از دیگر دست‌اندرکاران این پروژه گفت: «برنامه را با برگزاری دوره‌های مشاوره و کلاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان پایه‌های هشتم و نهم در متوسطۀ اول، و یازدهم و دوازدهم در متوسطۀ دوم آغاز کردیم. علت این انتخاب نیز این است که دانش‌آموزان هشتم و نهم باید برای آزمون ورودی تیزهوشان و دبیرستان‌های نمونه‌دولتی و یازدهم و دوازدهم نیز برای ورود به آموزش عالی آماده شوند.»

کاریانی افزود: «روال کار نیز به این صورت است که به مدیران مدارس اعلام شده با روش غربالگری و در نظر گرفتن شاخص‌هایی مانند انگیزۀ تحصیلی، معدل، رضایت دبیران، تلاش فردی و همراهی خانواده،از هر کلاس پنج دانش‌آموز معرفی کنند تا ضمن ایجاد رقابت و تقویت انگیزه، بتوان برای آنان دوره‌هایآموزشی برگزار کرد.پس از انتخاب دانش‌آموزان، دوره‌های آموزشی مشاوره برای آن‌ها و اولیایشانبه‌صورت جداگانه برگزار می‌شود که اولین جلسۀ آن نهم بهمن برگزار شده است.»

سهیل کاریانی ادامه داد: «تلاش ما براین است در دوره‌هایمشاوره، فضا باز باشد و از استادان مجرب استفاده شود تا دانش‌آموزان بتوانند پرسش‌های خود را مطرح کرده و به پاسخِقانع‌کننده برسند. ضمناً والدین نیز در کلاس مجزا ضمن دریافت آموزش‌هایموردنیاز، بتوانند دغدغه‌هایخود را مطرح کنند و به کمک فرزندان خود بیایند. این جلسات مشاوره تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.

کلاس‌های تقویتی و آموزشیِ دروس اصلیرا برای رشته‌های تحصیلی تجربی و علوم انسانی، ضمن مشورت با مدیران مدارسبا بهره‌گیری از دبیران مجرب شهر، منطقه و استان برگزار می‌کنیم که براساسبرنامه‌ریزیانجام‌شده، این کلاس‌ها در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تشکیل می‌شود.»

هدف ما،تأمین آیندۀ روشن با تقویت آموزش پایه در سایۀ همدلی است

ساسان پیرزاد ضمن تشکر از نیکوکارانی که با همت خویش زمینه برگزاری این برنامه ها را قراهم ساخته اند،گفت: «این طرح مانند برخی از طرح‌های فرهنگی و آموزشی در میان‌مدتبه نتیجه می‌رسد. همان‌گونه که طرحی مانند پایتخت کتاب دستاوردهای خوبی داشته و علاوه بر تأثیر آن در ترویج کتاب‌خوانیبه‌خصوص در کودکان و نوجوانان، توانسته اوز را در سطح استان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌خوبی مطرح کند، امیدواریم اجرای این طرح وبسته‌های حمایتی که برایدانش‌آموزان در ورود به آموزش عالی داریم، بتواند موفق باشد و در تربیت افراد آموزش‌دیدهبه‌ویژه برای تربیت معلمین و دبیران بومی تأثیرگذار باشد.»

وی ضمن تشکر مجدد از همکاری مسئولین آموزش‌وپرورش منطقۀ اوز برای اجرای این برنامه براساستفاهم‌نامه، افزود: «هدف ما،تأمین آیندۀ روشن با تقویت آموزش پایه در سایۀ همدلی است.»

سهیل کاریانی -که خود از مسئولین هنرستان شبانه‌روزی رافعی است- نیز در پایان گفت: «آموزش از عرصه‌های حساس است که باید برای آن برنامه‌ریزی علمی کرد. ما آمادۀ پذیرش پیشنهادها و راهکارهای صاحب‌نظران هستیم و برنامه‌های متنوعی به‌ویژه در بحث حمایت از دانش‌آموزان، دانشجویان و حتی دبیران دلسوز داریم که امیدواریم با حمایت نیکوکاران و استقبال خانواده‌ها و دانش‌آموزان محقَّق شود.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

18 Responses to “برنامۀ تقویت سطح آموزش در گفت‌وگو با ساسان پیرزاد و سهیل کاریانی”

 1. نداگرگین گفت:

  درود بر انجمن نواندیشان برنامه بسیار پربار و اصولی بود و‌باعث‌ایجاد انگیزه و تلنگری بین دانش آموزان و والدین شد که از فرصت ها استفاده بهینه را بکنند البته که اینچنین فعالیتها از انجمن نواندیشان ادامه خواهد داشت

 2. اردلان گفت:

  برای انجام این کار بسیار مهم و اساسی به مشاوران دارای علم کافی و تجربه کافی نیاز می باشد تا خدایی نکرده دانش آموزان دلزده نشوند. آقای کاریانی علم دارند ولی اشاره شده از آقای امیدوار مشاوره میگیریم .ایشان نمی شناسم لطفا روشن کنید از لحاظ علمی و تجربی ایشان در چه سطحی هستند ؟ بنظر بنده در اینمورد باید از پیسکسوتان با سابقه استفاده شود .همچون آقای رفیعی.هدایت نامی.احمدخادمپور.غفور عسکری.ثریانژاد. ووووو…

 3. يك شهروند گفت:

  اميدوارم موفق باشيد طرح خوبي است سالياني است كه قبولي دانشگاه كم داريم،اما نميدانم چرا در اجراي هر طرحي نياز به خير داريم آيا شهر هاي ديگر كه اين طرح هارا پياده مي كنند همه از خير استفاده ميكنند؟اصلا مقصودم اجراي اين طرح نيست تمام برنامه هاي شهر با كمك خير اجرا مي شود گويي هيچ ارگاني در هيچ سمتي حق و حقوقي براي خدمت به شهر ندارد🤔

 4. بوقلمون گفت:

  سلام جناب احمدی
  ظاهرا باد نواندیشان خوب وزیدن گرفته و شما را به همراه خود میبرد.البته شما سالها….
  ایام به کامتان

  • مدیریت گفت:

   بخش دیگری از مطالب توهین به دیگران تلقی می شد. ما از هر اقدام مثبت حمایت می کنیم و هیچ کس یا گروهی را سیاه یا سفید نمی بینیم.

 5. همشهری دلسوز دانش اموزان گفت:

  موضوع تقویت آموزشی دانَش اموزان مقاطع مورد اشاره مورد تایید میباشد اما تقویت مسایل ورزشی برای جوانان در مقاطع مورد اشاره اصلا به صلاح نمیدانم چون ورزش خودش یک نوع تفریح و شاید بیشتر خوش گذرانی و وقت گذرانی است نیازی به تقویت و حمایت مالی ندارد و اکنون در اوز به نسبت جمعیت نسبت به سایر شهرها از تعداد گروه بسیار زیاد ورزشی برخوردار میباشد . باید به چه زبانی به این افراد گفته شود ورزش و کتابخوانی بیشتر یک نوع سر گرمی و وقت گذرانی است باید به مسایل و افزایش توان علمی دانش اموزان بخصوص در مقطع ورود به اموزش عالی و مقاطع مورد اشاره توجه ویژه شود .کتابخوانی و ورزش بیشتر برای مقاطع دبستان و ابتدای دوره راهنمایی منظور شود با بودن موبایل و ماهواره و اینترنت و ورزش و کتابخوانی دیگر وقتی برای درس خواندن و تقویت جوانان نمبماند. بجای هزینه کردن بیش از ۴۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان هزینه روز اوز و یا هزینه های کتابخوانی و سایر مراسم های فرهنگی باید بفکر اشتعال دبیران بومی اوز و تقویت جوانان دبیرستانی شود و با پرداخت دستمزد به دبیران توانمند بومی کلاسهای فوق العاده برای روزهای آخرهفته برای دانش آموزان منظور شود و تعداد انتخاب ۵ نفر بسیار کم‌میباشند و چه بسا با انتخاب همه افراد و برگزاری کلاس برای همه انان تعداد افزایش داده شود شاید باعث شود محرکی برای تعداد بیشتری افراد برای تقویت اموزش و توان علمی امان شود. در زمینه تقویت اموزش جوانان بخصوص مقاطع راهنمایی و متوسطه و کمک مالی به دبیران بومی حتی در زمان تعطیلات نوروز تاثیر بسیار زیادی در ارتقای اموزشی جوانان داشته و احساس میکنند مورد توجه مردم و خانواده ها هستند و برگزاری کلاس توسط مدیران بومی اوزی باشد تا کمک مالی به آنان باشد و انگیزه ای در آنها بوجود آید. حتی خرید کتابهای کمک درسی و اموزشی بصورت مجانی در اختیار آنان گذاشته شود که بسیار تاثیر گذار میباشد و ای کاش برگزاری چنین تصمیماتی زودتر گرفته میشد چون اکنون نیمی از سال تحصیلی سپری شده است و در این زمینه مسوال اموزش و پرورش اوز باید خیلی زودتر و حتی در سالهای قبل به چنین تصمیم و نظری میرسید. انشااله خیر است و دوباه تکرار میکنم از تمرکز بر روی ورزش های غیرضروری و غیر رسمی اگر دلسوز جوانانواوزی هستید دست بردارید . آقای هدایت اله نامی زمانی که دبیر محترم اوز بودند درزمان کلاس های ورزشی دانش اموزان را به جای کلاس ورزش انان را به آموزش و تقویت ریاضی ترغیب میکرد و این باعث میشد که در دوران ایشان تعداد بسیار زیادی از اوز روانه دانشگاههای برتر دولتی در رشته های خوب علمی شوند وهرچه داریم از زحمات وتلاش ایشان در دورههای گدشته میباشد و دنبال ورزش های بیخود نباید رفت به چه زبانی باید گفت . ورزشی که پایگاهش اوز و مرودشت است و در سایر نقاط ایران جایگاهی ندارد برای مردم نون و آب نمیشود

 6. همشهری دلسوز دانش اموزان گفت:

  برگزاری ایندوره و مطرح شدن آن از طریق ارسال کامنتهای متعدد افراد دلسوز برای تقویت دانش اموزان در سایتهای مختلف اوز و عدم دلسوزی کافی مسولین اموزش و پرورش و نارضایتی مردم تا حدودی دربرگزرای این جلسه و تصمیم گیری افراد از هرگروه و دسته ای حتی نواندیشان میتوانسته موثر واقع شده باشد چون تاکنون نواندیشان بیشتر وقتشون صرف ورزشهای خاص میکردند و جوانان را وقتشون در ان راه کشانده بودند اکنون شاید متوجه خواسته برحق مردم از طریق نظرات و کامنتهای مردم و عملکرد آموزش و پرورش در سالهای اخیر شده باشند به هرحال امید است این تصمیم برای تقویت اموزش دانش اموزان با جدبت زیاد دنبال کنند و وقت جوانان با ورزشهای بیخود پر نکنند اوز ورزشکار بیش از حد جمعیتش دارد و کشور نیاز به این همه ورزشکار ندارد

 7. میلاد گفت:

  با تشکز از جناب احمدی و پیگیری مسایل مختلف شهر خانم یا اقای بوقلمون هدف بزرگ است و رسالت یک نشریه گزارش و تحلیل درباره مسایل مختلف شهر میباشد پس مغزتان در راه تشویق بکار برید نه تخریب

 8. اوزی اصیل گفت:

  اردلان خان گفتند از جناب امیدواری کمک گرفتند که در هیات امنای آموزش پرورش هم حضور دارد .و ایشان از افراد شناخته شده شهر و منطقه هستند پس اگر نمیشناسید اهل اوز و منطقه نیستید پس لطفا اظهار نظر هم نکنید چون ارتباطی با شما پیدا نمیکند

 9. مرد گفت:

  بوقلمون اونی هستش که سال به سال و ماه به ماه نظرش عوض میشه . یک بار میگه فلانی دزده بعد همون میشه عضو کمیسیونش،
  پارسال میگه فلان مراسم خوب امسال میشه کاری بس ناشایست ،یکبار میگه فلان قانون خوب امسال میگه خیلی بد ……..
  درود به شرفت آقای احمدی که طرفدار حق و حقیقتی .

 10. اوزی اصیل گفت:

  اردلان لطف کن از دیگران مایه نزار . البته شما کارت همینه . خودت هم کاری کردی تا حالا یا نه ؟ یا فقط عکس گرفتن برات مهمه

 11. اوزی گفت:

  همشهری دلسوز دانش آموزان توصیه میکنم حتما کمی مطالعه کن و بعد در مورد ورزش و جایگاه آنها اظهار نظر کن . و متاسفم که ورزش را برای شهر زیاد میدانی . البته شاید میدانید و به دروغ متوسل میشوید . این ورزشی که شما میگویید بعد فوتبال از بیشترین هواداران و فعالان در ایران برخوردار است . و شما که معلومه چه کسی هستی . چون باز هم از دیگران مایه میزاری .
  هم ورزش مهمه (مخصوصا همون ورزشی که مورد نظر شماست )
  هم درس و این دو مکمل هم هستند. حالا بگذریم اگر شما حتی راه رفتن هم سخته برات .

 12. اوز گفت:

  دلسوز خان . ورزش شاید برای شما غیر ضروری باشد وگرنه ضرورت است حالا شما خوشت نمیاد ورزش نکن . میتونی تو کنج خونت بشینی و همینطور به حسادتهات فکر کنی .

  • ناشناس گفت:

   از ابراز محبت شما ممنون . از گدشته گفته اند خلایق هر چه لایق . درطی دوسه دهه فعالیت ورزشی افرادی مانند شما در اوز اکنون ورزش جوانان در چه وضعی است و وصعیت تحصیلات عالیه و رتبه های دانش اموزان اوز در چه سطحی است. افت تحصیلی اوز زبانزد خاص و عام است . خودت برو مطالعه کن کشور دویست میلیونی برزیل صدها هزار فوتبالیست دارد اما در جام جهانی در کشور خودش به نتیجه ای نرسید و اکنون از کشورهای فقیر دنیاست . فکر نان کن که خربزه آب است . مگر کشور یک و نیم میلیاردی چین و یک‌میلیاردی هند و دویست میلیونی پاکستان و بنگلادش از تربیت یازده نفر بازیکن عاجزند که دنبال ورزش نمیروند . اروپا تمام کارهای علمی و زیر بنایی و رفاه و آسایشش تامین کرده است و هزینه فوتبالش از جیب مردم در میاد اما تیم ملی ایران کیروش میگوید هزینه ها دولت قطر پرداخته است حال هی بیا بگو حسادت . چی جواب تو بدهم که متوجه شوی .

  • ناشناس گفت:

   هنوز خیلی زوده مطالب و نطرات من متوجه شوی .بیشتر مطالعه تا بیشتر بفکر مردم و جوانان اوز باشی

 13. مهران گفت:

  سلام مدیریت محترم لطفا مطلبی بنویسید در اینمورد که وقتی موضوعی مطرح می شود و مخالفین و موافقین نظر میدهند نباید برای موافقین دست زد و مخالفین را حسود و نادان و استفاده از کلمات تمسخر آمیز مانند خان و بوقلمون و …دفاع از موضوعی با اهانت و توهین کارایی ندارد و جواب عکس میدهد . احتمالا الان به این مطلب من هم جوابی تمسخر آمیز و توهین آمیز داده می شود.

 14. فرهاد گفت:

  با منطق جور نمیشود برای دفاع از فعالیتهای بالا بردن سطح آموزش ادبیات اینچنینی استفاده شود.

 15. ناشناس گفت:

  آقای احمدی چرا پیام هایی که دارای پیشنهاد سازنده است را حذف می کنید آوردن مشاور تحصیلی به اوز را می خواین کار خاص انجمن نواندیشان عنوان کنید حال آنکه درکامنت قبلی عنوان کردم چندین ساله که اداره با هزینه ی زیاد مشاور ازتهران،شیراز ولار به اوز دعوت میکنه ودانش آموزان تنها همون لحظه حس کنکوری بودن ورفتن به دانشگاه بهشون دست می ده به محض بیرون اومدمن ازاون جلسات حس وحالشون می پره وقتی یک روش چندین بار آزمایش شده ونتیجه ای در برنداشته چرا دوباره تکرار بشه این هزینه صرف آوردن استادان مجرب باید بشه که تست زدن رو با بچه ها کارکنن آنهم ازتابستان نه الان که برای دوازدهمی ها مدت زمان زیادی به کنکور نمانده دانش آموزانی که بامعدل بالای نوزده امتحان نهایی رو پشت سر میذارن مطمئنا خودشون به فکر درس خوندن هستن فقط در تست زدن مشکل دارن چون دوره دبیرستان از اونها فقط تشریحی امتجان گرفته میشه ای کاش کارشناسانی مجری این امور می شدن که واقعا بدونن هزینه باید چه جوری صرف بشه که نتیجه بده

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • واقعا که حرف دل مردم رو زدی سعی کنید در مسایل مزدم جسور باشید و مردم بدانند که چه کسانی خدمت می کنند و چه کسانی خیانت...
  دمت گرم رئیس در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • همش که تعریف و تمجید از دکتر عسکری است...
  سعید در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • واقعا جاي تاسف داره كه يك.عضو شورا بيشتر وقتش رو تو فضاي محازي ميكذرونه و با شكلك هاي خنده ديكران را مورد تمسخر قرار ميده واقعا واسه خودمون كه جنين شخصي را انتخاب كرديم م...
  كامي در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • درود بر دکتر عسکری که در دوره ریاست ایشان جوی آرام و تلاش بدون هیاهو را در دستور کار خودش قرار داده و مسائل و مشکلات شهر را با دقت و با نگاه تیزبین رصد می کند...
  اشنا در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • جناب دکتر عسکری زمان مرحوم پدرت هم مخالفین کاری کردند که آن مرحوم ناگزیر به استعفا بشه ولی هم اکنون آن زمان گذشته و شما پشتوانه محکم مردمی داری و دوستان قوی نا امید مشو و...
  امین در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • آقای عسکری مشکل اینجاست که شما با خویشتن داری زیاد به چنین افرادی فرصت خودنمایی داده اید,انشاالله در انتخاب هیئت رییسه بعدی در انتخاب سخنگو و رییس کمیسیون های مهم دقت نظر...
  رضا در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • ابرنامه هایی که در گردهمایی شور و مشورتی انجام میشه قطعا متعلق به شورای شهر نیست و در مجلس و هیات دولت هم کرارا اتفاق و ملموس هست.اما آنهایی را که از این اختلافات سلیقه ا...
  اوز مظلوم در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • افراد که نقش مشاور در کمک فکری به رئیس شورا میکنند بهتر است در جهت همدلی و همبستگی و جلوگیری از ایجاد دو دستگی به مردم اوز خدمت نمایند چون تفرقه نه تنها خدمت نیست بلکه خی...
  همشهری آگاه به مسائل شورا در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • درود بر دکتر عسکری عزیز,شما پر توان به کارت ادامه بده چون فرزند مرحوم محمود عسکری هستی و جز این از شما انتظار نمیره,مردم آگاهند و کسانی را که قصد تفرقه افکنی و تظاهر را د...
  اوزی در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام
 • انشاء الله هرچه زودتر ختم بخیر شود و دارای یک شورای منسجم شویم...
  ابراهیم در مطلب: سخن رئیس شورای اسلامی شهر اوز با شهروندان گران قدر و والا مقام