دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷
 |  ۱۰/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۸:۱۲
  |   نظرات: 18 نظر
566 بازدید

نشست خبری رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی لارستان / طرح مسایل دانشکده بهداشت، بیمارستان های امیدوار و راهپیما و شبکه بهداشت اوز

ابراهیم احمدی: اولین نشست خبری دانشکده علوم پزشکی لارستان در سال ۹۷ با حضور دکتر کریمی رئیس و معاونین  دانشکده و اصحاب رسانه ۸ خرداد، برگزار شد.

دکترکریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: پس از گذشت ۶ ماه از آغاز به کار در دانشکده این نشست برگزار می شود و باید همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات برطرف شود. وی افزود: لارستان مردم بزرگی دارد و لیاقت خدمت بیشتری دارند و در عرصه سلامت باید عدالت وجود داشته باشد.

خبرنگاران همچون پل ارتباطی بین مردم و مسئولین می باشند

دکتر کریمی ضمن بیان این مطلب که خبرنگاران همچون پل ارتباطی بین مردم و مسئولین می باشند، هدف از برگزاری این جلسه را پاسخگویی به سوالات و تنویر افکار عمومی دانست و گفت: با برگزاری چنین جلسات ونشست هایی در ادارات و ارگان ها ضمن افزایش تعامل و همکاری با اصحاب رسانه، ابهامات و شبهاتی که در ذهن مردم به وجود آمده، حذف شده و مردم در جریان عملکرد خادمان خود در ارگانهای دولتی قرار می گیرند.

رئیس دانشکده با اشاره به اهداف و چشم اندازهای آتی این ارگان از حمایت های خیرین قدردانی نمود و افزود: از زمان حضوربنده در منطقه و با رایزنی های به عمل آمده با خیرین منطقه، شاهد شتاب قابل توجهی در ساخت و ساز بخش های مختلف پروژه های عمرانی در منطقه هستیم.

بخش بعدی نشست پرسش های اصحاب رسانه و پاسخ های رئیس دانشکده بود.

پذیرش دانشجو در رشته های تغذیه و بهداشت محیط در دانشکده بهداشت اوز

دکتر کریمی در پاسخ به پرسش مدیر مسئول پیام اوز و اوز امروز در مورد رشته های جدید در دانشکده بهداشت اوز گفت: برای دایر شدن رشته های تغذیه و بهداشت محیط در دانشکده بهداشت اوز با پبگیری های رئیس این دانشکده و معاون آموزشی اقدام شده و هیئت بورد این ۲ رشته بازدید کردند و ایرادات موجود در حال رفع شدن است و امیدواریم در کنکور سال جاری در این ۲ رشته به ویژه در رشته تغذیه پذیرش دانشجو داشته باشیم.

معرفی لیست پیشنهادی جدید هیئت امنای بیمارستان امیدواراوز توسط بانی

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر افت کیفی بیمارستان امیدوار اوز، کاهش سطح خدمات درمانی متخصصین در این بیمارستان و بی حرمتی هایی که نسبت به هیئت امنا می شود به این پاسخ بسنده کرد که یک سری گلایه هایی هست و آقای عبدالحمید امیدوار نسبت به معرفی لیستی برای هیئت امنا اقدام کرده است.

 رئیس دانشکده در پاسخ به این پرسش که هیئت امنا بیمارستان اوزسابقه ۴۰ ساله دارد و  منصوب بانی نبوده که بخواهند لیست معرفی کنند، بلکه این هیئت چندین برابر بانی بیمارستان نسبت برای تامین هزینه های عمرانی، تجهیزاتی، ماشین آلات و حتی پرسنلی پیگیری و اقدام کرده است، پاسخ داد: با مسئولین شهرستان و بخش موضوع را پیگیری می کند.

پرسش بعدی در مورد تعیین تکلیف بیمارستان راهپیما و اخذ موافقت اصولی بود که پاسخ داد در این مورد درحال رایزنی هستیم تا مشکلات برطرف شود.

شبکه( منطقه) بهداشت و درمان اوز همچنان در ابهام

پیگیری وضعیت شبکه( منطقه بهداشتی درمانی) اوز با توجه به موافقت آقای دکتر ایمانیه رئیس وقت دانشگاه علوم پزشکی وقت پرسش بعدی بود که پاسخ داده شده براساس دستورالعمل وزارت، این گونه شبکه ها در سایر بخش ها با مشکلاتی مواجه شده اند و شبکه به شهرستان ها اختصاص می یابد. دکتر نصری معاون توسعه دانشکده نیز دراین مورد گفت: با توجه به این که بحث ارتقای اوز مطرح است تفاهم نامه ای تنظیم شده که گرچه امکانات درخواستی سنگین بود اما اعتقاد براین بود که کاراساسی صورت بگیرد.

میزان رضایت مندی در بیمارستان امام رضا(ع) لار بالای ۹۰ درصد است

ریاست دانشکده  در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس و روزنامه میلاد اذعان داشت: نارضایتی هایی در خصوص پرسنل بیمارستان وجود دارد اما باید واقعیت های موجود را نیز در نظر بگیریم که با توجه به ازدحام مراجعات تا حدودی نارضایتی مردم عادی است. البته این مهم برای مسئولین دانشکده قابل قبول نیست و باید میزان رضایتمندی مردم از بیمارستان امام رضا(ع) را ارتقا داد.

در زمینه پروژه های عمرانی پیشرفت خوبی داشته ایم

دکتر اکبرزاده در تکمیل صحبتهای ریاست دانشکده افزود: در چهار ماه اخیر بر اساس آمار جمع آوری شده از فرمهای نظرسجی میزان رضایتمندی مردم بالای ۹۰درصد گزارش شد.

رئیس دانشکده در ادامه پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد پروژه های عمرانی، با اشاره به ساخت و ساز های پروژه های عمرانی بیان داشت: خوشبختانه در زمینه توسعه عمرانی در چندماهه اخیر شاهد پیشرفت در پروژه های در حال ساخت دانشکده هستیم که با همکاری و مشارکت خیرین و معاونین و مدیران این مجموعه تحقق یافته است .

دکتر اکبرزاده در ادامه جلسه و در پاسخ به خبرنگار صدا و سیما در خصوص نوبت دهی بیمارستان امام رضا(ع) گفت: دو سامانه نوبت دهی اینترنتی و حضوری فعال بوده و با توجه به ازدحام جمعیت در پی فراهم کردن امکان نوبت دهی تلفنی هستیم که امیدواریم با هدف رفاه حال همشهریان عزیز این بخش از درمانگاه نیز راه اندازی شود .

ارائه آمار و اطلاعات توسط معاونین دانشکده  برنامه بعدی بود.

*دکتر نصری معاون توسعه ضمن درخواست از  رسانه ها در انعکاس دقیق اخبار از پروژه های متعدد عمرانی گفت.

دکتر جعفر پور معاون غذا و دارو از فعالیت ۲۹ داروخانه در منطقه، ۴۵ واحد عطاری و ۴۰ واحد تولید مواد غذایی تحت پوشش اطلاع داد.

*دکتر یگانه معاون بهداشتی از به کار گیری ۳۹ بهورز و انجام آزمایش هورمونی در ۷ آزمایشگاه خبر داد.

*دکتر عرفانی معاون آموزشی از استراتژی ارتقای سطح کیفی و کمی، جذب اساتید و گسترش رشته ها در دانشکده سخن گفت.

*دکتر اکبرزاده از خبرهای خوب در سال ۹۷ در حوزه درمان خبر داد وگفت به مناطق محروم نگاه ویژه داریم.

*حاج رجبی مسئول اورژانس نیز گفت: ۱۸ پایگاه اورژانس شهری و روستایی و یک پایگاه هوایی داریم و در سال جاری نیز ۳ پایگاه راه اندازی می شود.

*سدیدی مدیر روابط عمومی که هماهنگی و کنترل جلسه را به عهده داشت در پایان اظهار امیدواری کرد با کمک رسانه ها بتوانیم در حل مشکلات عرصه سلامت و رفع ابهامات بکوشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

18 Responses to “نشست خبری رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی لارستان / طرح مسایل دانشکده بهداشت، بیمارستان های امیدوار و راهپیما و شبکه بهداشت اوز”

 1. اوزی. دلسوز گفت:

  با تشکر از اقای احمدی به خاطر. سوال هایی که. مطالبات مردم اوز. است. در مورد. بیمارستان جدید. راهپیما. وایجاد. شبکه. بهداشت. آدرمان. در اوز. جوابها. گنگ. وقانع. کننده بوده. ومسولین. علوم پزشکی لارستان. جواب کاملی. ندادند. در مورد. هییت امنا زحمت. کش. بیمارستان در طی. این سالهای دراز نیز. اقای. احمدی. خوب. دفا. کردند. وهییت امنا باید توسط. عموم مردم وبا توافق. همه. خیران. اوزی. در داخل. وخارج از اوز. تایید. وترمیم. شود وباید از همه اعضای فعلی. هییت امنا که باعث. برپایی. وشکوفایی. این بیمارستان. قدیمی. شده اند. تشکر. نمود

 2. کارمند. بیمارستان گفت:

  همه. اوزیها وتمام همشهریان عزیز بدانند که. مدیران غیر بومی فعلی بیمارستان در صفوف هییت امنا بیمارستان وبین. همشهریان. دو دستگی ایجاد. نموده. وبه. نفع. مدیریت. خودشان. ما را از هم. جدا. کرده اند این. ما هستیم که دراین شهر. میمانیم. انها دیر. ویا زود رفتنی. هستند. مواظب. باشیم. ومتحد. باشیم

 3. همشهری. از دبی گفت:

  بعضی از همشهریان واعضای هییت امنای بیمارستان مانند اقای. محمودی درتمام عمر خود. خدمتگذار اوز. وبیمارستان بوده اند بانی بیمارستلن ودیگر. دلسوزان. باید با این. عزیزان مشورت ورایزنی. نمایند ما از همه کسانبکه در این. هییت امنا خادم مردم بوده اند تشکر. میکنیم ونباید اجازه دهیم که با کنار زدن انها. خدمات این عزیزان را به شهر. ومنطقه نا دیده بگیریم

 4. جمعی از اوزیهای. شیراز گفت:

  باسلام خدمت جناب امیدوار بانی خیر بیمارستان ازشما انتظار میرود که در تعامل با دانشکده. لار. زحمات چندین ساله هییت امنای. بیمارستان اوز. نا دیده گرفته نشود ما اوزیها به همدیگر احتیاج داریم وبه هموابسطه هستیم دبگران مثل اب. روانند که میایند ومیروند ترمیم وقدرتمند سازی هییت امنا خواست همگان است ولی مواظب باشیم که. تحت تاثیر افراد خود محور وعیر بومی که خواهان عدم پیشرفت وترقی بیمارستان هستند وبیمارستان با سابقه. را. تنزل. درجه. داده اند. باشیم. باتشکر. ازشما

 5. به شورای شهر گفت:

  قصیه بیمارستان جدید راهپیما واستقرار شبکه بهداشت ودرمان در اور باید شورای شهر هم برای ان پیگیری وبرنامه داشته باشد کارهای بهداشت ودرمان منطقه جزیی مهم از وطایف شوراهای شهر است شورا نباید هییت امنا بیمارستان را دراین راه تنها بگزارد

 6. دلسوز گفت:

  متاسفانه بیمارستان لحظه به لحظه اوز داره خالی از پزشک میشه و متخصص گوش و حلق و بینی هم رفت
  رییس بیمارستان که بیخیال

 7. همشهری گفت:

  دلم واسه شهر میسوزه
  شهر که از دست بومی دراوردن
  شورا هم که کنار هم نیستن متاسفانه
  اقای امیدوار هم تو فضا سیر میکنه
  به داد بیمارستان برسید
  ایا هنوز اعتقاد دارین لیاقت بیمارستان اینه

 8. همشهری گفت:

  مگه بانی میتونه همینطوری هیات امنا ۴۰ ساله بزاره کنار

 9. به بانی خیر اقای امیدوار گفت:

  بنده خدا اقای امیدوار که خارج هستند والان هم تحت تاثیر مدیریت بی تفاوت بیمارستان که اصلا برای اوز دلسوزی ندارند قرار گرفته باید در اوز جلسه ای بزار شود وایشان را درجریان نار کار امدی ریس ومدیران فعلی قرار دهند بیمارستان در حال خالی شدن پزشکان متخصص است وبه درمانگاه نبدیل میشود باید همه مسولین فکری بکنند شورای شهر هم در این قبال باید اقدام نمایند

 10. اهالی اوز گفت:

  با احترام به جناب امیدوار ولی تعین هییت امنا کار بانی بیمارستان نیست هییت امنای فعلی باید با توافق بزرگان ومعتمدین ترمیم شود افرادی مانند اقای محمودی محور وکارساز برای شهر هستند کار نکنبم که بیمارستان وتجهیزاتش را به لار منتقل کنند وبه یک پایگاه بهداشتی تبدیل شود از این مدیریت عیر بومی وبی علاقه به اوز هر چیزی بر می اید اقای امیدوار هوشیار باشند در بین اوزیها میخواهند اختلاف ایجادکنند وخودشان ریاست کنند

 11. همشهري گفت:

  از رسانه هاي محل اوز تقاضا ميشود براي اطلاع همشهريان اسامي هيات هاي امناهاي بيمارستان اميدوار دانشگاه پيام نور و دانشگاه آزاد اسلامي اوز و ساير نهادها را به تفكيك اعلام نمايند تا مردم اگر تاكنون بي تفاوت از كنار اين مسئله گذشته اند اكنون با حساسيت بيشتر به اين مسئله معطوم شوند و افراد هيات امنا با مردم بيشتر آشنا شوند و اگر افرادي نظراتي را دارند به آنها منتقل نمايند زيرا به سود مردم و سازمان هاي مربوطه خواهد بود. اكنون وظيفه رسانه هاي محلي در تحقق خواسته هاي مردم نقش بسيار زيادي دارند و اينگونه اقدامات به كارآمدي آنها خواهد افزود و از حمايت بيشتر مردم برخوردار خواهند شد

 12. همشهري اوزي گفت:

  شهردار سابق كه در جلسه با نماينده لارستان شركت داشته و مواردي مطرح كرده است خواسته هاي ايشان در چه زمينه اي بوده است.بهتر است شفاف تر مسائل مطرح شده گزارش شود

 13. همشهري گفت:

  در موردنظر آقاي دكتر كريمي كه فرموده اند باني نميتواند در تعيين هيات امنا نقش داشته باشد به نظرم ناشي از عدم آگاهي ايشان در زمينه روجيات و رفتار خيرين اوز ميباشد .اگر آقاي اميدوار بيمارستاني را ساخته اند و در ادامه آنها در اين ۴۰ سال خيرين زيادي نيز به بيمارستان كمك كرده اند در اثر وجود بيمارستان بوده است واگر چنين بيمارستاني نبود كه سايرين نمي توانستند كمك كنند. اين نحوه حرف زدن ايشان ناشي از عدم تجربه ايشان ميباشد مردم خير اوز در سايه حضور افراد بومي حاضر در هيات امنا ميتوانند كمك هاي خيرين را جذب كنند وگرنه اگر افرادي غير قابل اعتماد بودند يا غير بومي بودند دست به چنين همكاري و اقدامات خيرخواهانه نميزدند در اين به ياد ضرب المثليافتادم كه ميگويد بسيار سفر بايد تا پخته شود خامي. بسيار جاي تاسف است كه مردم اوز با چه افرادي و چه طرز تفكري مواجه هستند اگر اين فرد چند صباحي ديگر در منطقه حضور داشته باشد ممكن است سر در بيمارستان كه بنام آقاي اميدوار ميباشد هم ممكن است عوض كند. لذا بهتر است مردم و هيات امنا بصورت مكتوب و طومار مانند نظرات و خواسته هاي خودرا براي چنين مقامي ارسال نمايند و ضمن اعتراض به افت كيفي بيمارستان و نبودن پزشكهاي مورد نياز در جهت تقويت افراد هيات امنا و بي حرمتي مديريت بيمارستان اوز به حضور آقاي احمدي مدير سايت رسانه اوز امروز و پيام اوز كه در عين حال عضو هيات امناي بيمارستان هم ميباشد تقاضاي بررسي نمايند. از همشهريان محترم درخواست ميشود از اين ببعد مسائل خودرا در كنار اعضاي شوراي شهر و با تهيه متن درخواست و امضاي طومار گونه براي مقامات مسول ارسال نمايند. بعد از ۴۰ سال صبر و شكيبائي ديگر تحمل كردن اجحاف و بي حرمتي در حق باني خير بيمارستان و مدير رسانه خيري و عضو هيات امنا و مردم اوز كافي است . جوابهاي داده شده مسولين در جلسه درحقيقت نوعي توهين به خبرنگار و توهين به مردم اوز ميباشد و بايد اين مسئله بصورت مكتوب به مقامات بالاتر وزارت بهداشت منتقل يا منعكس شود. از طرفي ديگر در خبري در مورد برگزاري جلسه اي با حضور تعدادي افرادي شورا و بعضي رسانه اوز با نماينده لارستان بايد يادآوري شود كه همانگونه كه يكي از اعضاي شوراي در مقاله اي در همين سايت قبلا ارائه داده اند و اشاره داشته اند كه معتقدهستند كه اعتماد مابين اعضاي شوراي شهر و مردم و هماهنگي مابين آنها بايد وجود داشته باشد تعجب ميكنم كه چرا چنين فردي از اعضاي شورا بدون هماهنگي با رئيس شورا و عدم حضور مابقي اعضاي شوراي شهر در چنين جلسه اي شركت نموده اند آيا اين خود نوعي عدم هماهنگي و زير پا گذاشتن چارچوب مقررات شورا نميباشد. حضور در چنين جلساتي بايد سنگين و پر بار باشد و هرچه افراد با مسوليت در چنين جلساتي بيشتر باشد ارزش و كارآمدي آن بيبشتر خواهد بود و از طرفي در اين جلسه شهردار فعلي حضور ندارد ولي شهر دار سابق حضور دارد كه مسوليتي ندارد گرچه ايشان عضو يك هيات امناست . يا حضور كليه رسانه محلي كه سخنگوي خواسته ها و نيازهاي مردم است در اين جلسه حضور ندارد و تنها رسانه اي كه در جلسه حضور دارد مواردي كه در گزارششان مطرح نموده اند صرفا به طرح مشكلات شخصي اشاره نموده اند كه رسالت نشريه را زير پا گذاشته اند ودر سايت و روزنامه خودش صحبت كرده اند و اين در حالي است كه مردم اوز را به اهل فرهنگ و قانون و كتابخواني معروفند و دعوت ميكنند اما خودشان به گونه اي ديگر عمل ميكنند.اينها درد جامعه مرذدم اوز و افرادي است كه خودرا تصميم گير و همه كاره ميدانند. بايد افراد براي دلسوزي اوز دست از منيت و خودخواهي بردارند چقدر طول ميكشيد تا براي شركت در جلسه بهم ديگر اطلاع داده ميشد و همگي با وزن و جايگاه بيشتر در جلسه شركت ميكردند. االبته شايد نماينده لارستان دوست نداشته باشد افراد زياد تر و با مسوليت در جلسه شركت كنند تا پاسخگوي همه سوالات و خواسته هاي مردم باشد.ولي منافع مردم اوز ايجاب ميكند براي شركت در چنين جلساتي وقت و انرژي بگذارند تا نتيجه جلسه بهتر و كارآمدتر باشد

  • مدیریت گفت:

   رئیس دانشکده در نشست نگفته اند بانی بیمارستان نمی تواند اعضای هیئت امنا معرفی کند؟ اما این موضوع از نظر حقوقی جای تردید دارد.

 14. اوزی گفت:

  اقای احمدی شما به عنوان یکی از اعضای هیات امنا لطفا جلسه تشکیل دهید حتما فرماندار هم در جریان قرار دهیم

 15. همشهری گفت:

  این حق بانی بیمارستان که دست به تغییرات در هیات امنا بدهد واقعیت اینه که هیاات امنا فعلی نه توان جسمی دارن و نه تفکرات انها به روز است ونه وقت دارن بخاطر مسلفرتها خارج کشور و از کار افتاده بودن انها بهتراست خانه تکانی بشه تا نه تنهاپشتوانه ودلگرمی واسه اقای امیدوار و تیم بیمارستان بشه وبلکه مشکلات مانند فضای سبز و پارک و استخر به مانند گراش پیشرفت چشمگیری کند شهری که یک مسافرخانه ندارد و بازار مانند خنج و لار ندارد چقدر مردم باید به اطراف جهت خرید و .‌.بروند .ه

  • همشهري دلسوز گفت:

   اينكه هيات امنا لازم است فعال تر باشد شكي نيست اما افرادي كه طي ساليان متمادي زحمات زيادي براي توسعه و عمران و رفاه مردم اوز د كشيده اند و داراي كوله باري از تجربيات گوناگون هستند كه در نشست و برخواست با مسولين كشوري ومنطقه و استاني كسب نموده اند نبايد فراموش شود و يا ناديده گرفته شوند و لازم است بعنوان پيشكسوت منطقه اوز مورد قدرداني قرار گيرند و از زمانهاي دور كه محروميت اوز بسيار زياد بود و در زمينه بهداشت و درمان و حتي بهداشتي نمودن آب انبارها و بركه ها و درمانگاه و بهداشت عمومي شهر فعال بودند و حتي در زمان اعزام گروههاي سمپاشي بين المللي از سوي سازمان بهداشت جهاني براي مبارزه با بيماري مالاريا كه تلفات سنگي در دنيا ايجاد بود با سمي بنام د. د.ت در كليه اماكن و خانه هاي مسكوني مردم آنها را همراهي ميكردند و بسيار فعال و دلسوز بودند نيز از ذهن مردم اوز خارج نخواهد شد و در اين زمينه لازم است از اين پيشكسوت يعني جناب آقاي محمد محمودي قدرداني و مورد تقدير شايسته قرار گيرد. هرچند ممكن است اينگونه گرفتاريها مورد اشاره جوانان چند دهه اخير با ْنها مسائل مواجه نشده باشند و جا دارد اينگونه تجربيات و اقدامات مكتوب و مستندگردد زيرا اينها بخشي از تاريخ هر شهر ديار و مردمي است كه بايد حفظ شود تا سرمشقي براي آيندگان باشد. اينگونه فعاليتها مربوط به ۵ الي ۶ دهه قبل ميباشد و تاكنون به نوعي بصور مختلف ادامه داشته كه منجر به ساخت بيمارستان اميدوار گرديد و در مصاحبه با آقاي اميدوار كه اخيرا در سايت پسين اوز چاپ شده است نيز بخشي از اين دردهاي مردم اوز را بيان كرده اند كه انگيزه اي براي ساخت بيمارستان در ايشان بوجود آورده بود.
   در مورد ورود افراد جديد براي هيات امنا لازم است افرادي ميان سال و واجد شرايط به امور بهداشت و درمان و تحصيلكرده و سابقه چند ساله در اوز كه داراي فن بيان خوب باشند و از جايگاه مقبوليت خوب ميان مردم برخوردار باشد انتخاب گردد و در كنار خود از افراد قديمي و با تجربه بعنوان مشاور نيز استفاده نمايند وهمچنين لازم است جواناني نيز براي كارورزي و تجربه اندوزي همكاري نمايند تا بمرور زمان در اينگونه موارد كادر سازي نيروي انساني لازم براي پذيرفتن مسوليت كارهاي بزرگتر در سطح شهر اوز صورت گيرد.

 16. همشهری واقع نگر گفت:

  سلام جناب اقای احمدی لطفا بیطرف باشید والباقی واقعیتها که از دیدگاه عامه است توسایت بذارید و تعصبی عمل نکنیدو جوابیه درست بدهید نه فقط یکطرفه دیدگاهها موافق شما ثبت بشه

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • با سلام خدمت. دوست عزیز گراشی. لطفا. شما به عنوان همسایه یه چیزی بگویید ما اوزیها که هر چقدر میگوییم که چرا همه فعالیتها به طرف کارهای فرهنگی است گوش. شنوایی وجود. ندارد....
  اوزی خطاب به. گراشی در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • چند جلد كتاب اهدا شده است ؟ بهتر بود يك سري از اين كتابها هم به كتابخانه اصلي شهر هم اهدا ميشد.تا بيشتر مورد استفاده افراد قرار گيرد . در اين مورد لازم است اداره فرهنگ و...
  همشهري دلسوز در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • خدمت برادر گراشی عزیز علت مهاجرت ما اوزی ها عدم تخصیص مناسب بودجه با توجه به جمعیت نسبت به شهرهای مجاور گراش و خنج . عدم اشتغالزایی به علت عدم تخصیص بودجه . عدم وجود ادار...
  شهروند در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • از عناوین پشت جلد کتابها مشاهده میشود که کتابهای خوبی به کتابخانه موزه اهدا شده است دستشان درد نکند.ا ز عناوین برخی کتابها چنین برمیآید که بعضی از آنها از کتابهای نفیس می...
  همشهری دلسوز در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • با سلام. هشت سال و اندی از شهرستان شدن گراش می گذرد در طول این سال ها از جمعیت اوز کاسته شده ولی جمعیت گراش افزایش یافته هست.علت مهاجرت اوزی ها چیست و عدم مشارکت انان چیس...
  گراشی در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • بازهم. اوز. بازهم کتاب. وکتابخانه وبازهم. موزه. و فعالیتهای فرهنگی. تکراری. و....... اما دریغ از سایر فعالیتهای اجتماعی. واقتصادی که در دیگر. شهرهای. مجاور ما. در جریان....
  کارمند دلسوز در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • از فعالین عرصه فرهنگی تشکر میکنیم پیشنهاد. دارم بک همت. جمعی برای کارهای. عمرانی. وتوسعه وپیشرفت در ذمینه های دیگر اجتماعی. واقتصادی. در اوز. ایجاد. شود تا توجه. سرمایه گ...
  مهندس عمران ساکن در اوز در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • بسیار خوب. وقابل ستایش است. فعالیتهای همشهریان. عزیز. اما. شورای شهر. باید. برای. اسقرار. دادگاه. ثبت اسناد. وشبکه بهداشت. ودرمان. برنامه. داشته. باشد. وباید. از طریق. سخ...
  شهروند اوزی در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • تعدادی از کتابها بعنوان کتاب مرجع میباشند که باد در حفظ و نگهداری انها دقت شود و قابل امانت دادن نیستند و فقط در محیط کتابخانه قابل استفاده خوانندگان و علاقمندان میباشد...
  همشهری دلسوز در مطلب: اهداي ٥ ميليون تومان کتاب تخصصی به كتابخانه موزه مردم شناسي اوز ( زنده ياد فهيمه ملايي )
 • کیفیت تحصیلی دانشگاه آزاد الان از مقطع ابتدایی دهه شصت که ما تحصیل می کردیم پایین تر است....
  همشهری در مطلب: برگزاری امتحانات نیمسال دوم در دانشگاه پیام نور اوز