دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
 |  ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  |   نظرات: بدون نظر
643 بازدید

شورایاری انجمن آفتاب پشور اعلام موجودیت کرد

دفتر شورای یاری انجمن آفتاب پشور با حضور جمعی از مسئولین و معتمدین بخش اوز ، اعضای شوراهای اوز و روستاهای منطقه، انجمن های خیریه اوز، خنج و بستک و مردم فیشور، دیروز ۲۹ آبان، افتتاح شد.

پس از قرائت قرآن توسط محمد امین محمدی آزاد روشندل فیشوری، حسین زمانی مجری مراسم از بنیامین حقیقت درخواست کرد به نمایندگی از امام جمعه فیشور سخن بگوید. وی نیز با تشکر از شرکت کنندگان در مراسم اظهار امیدواری کرد شاهد پیشرفت بیشتر در فیشور باشیم.

سلیمانی به نمایندگی از شورای فیشور گزارشی از پروژه های بنیاد مسکن در فیشور، بهسازی شبکه آب، بهسازی بولوار دشنک و تکمیل فیبر نوری  و… داد و گفت: رویکرد شورای فیشور استفاده از توانمندی ها در شورایاری ها و ایجاد بستر برای رقابت سالم است.

شورایاری آفتاب پشور با شعار وحدت، همدلی و سازندگی فعالیت می کند

غلامعلی رحیمی از اعضای هیئت امنای انجمن آفتاب، تشکیل این انجمن را با شعار همدلی، اتحاد و سازندگی در قالبی فارغ از وابستگی های سیاسی، عقدیتی و قومی اعلام داشت. وی از فرمانداری، بخشداری و سایر مسئولین خواستار مساعدت برای تحقق اهداف این انجمن شد و آمادگی انجمن آفتاب را برای پذیرش انتقادات سازنده و پیشنهادات اعلام کرد.

 وی ضمن معرفی اعضای هیئت امنای انجمن آفتاب فیشور متشکل از: حاج احمد شایان، اسفندیار عبادی، نعمت عبادی، یوسف محمدی، حسین، حاج عزیز و دکتر بهرام محمدی آزاد، عزیز حسین نیا، غلامعلی رحیمی و شاپور محمدی آزاد، تامین اعتباری معادل ۸۰۰ میلیون تومان برای ترمیم لوله شبکه آب، آسفالت کوچه ها و بهسازی خیابان ها و…اعلام کرد.

یوسف محمدی دیگر عضو هیئت امنای انجمن آفتاب، دلسوزی و تعهد اعضای انجمن را تضمین کرد و گفت: هر کس مسئولیت های خود را به درستی انجام می دهد و در ۴ ماه گذشته اقدامات خوبی انجام شده است.

سروان رضوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اوز، همزمانی افتتاح این دفتر در اول ماه ربیع الاول را به فال نیک گرفت و ضمن اعلام آغاز هفته بسیج، آمادگی بسیج را برای همکاری با برنامه های مشارکتی انجمن آفتاب اعلام داشت.

 

صالحی از انجمن خیریه بستک ضمن تبریک افتتاح این انجمن، از  همکاری مردم فیشور در زلزله بستک سپاسگزاری کرد وگفت: انجمن بستک در سال ۸۲ تاسیس شد و در بخش مساجد، ایتام، بیماران و…فعالیت دارد و در تشکل انجمن های جنوب نیز فعال است.

رضایی رئیس منابع طبیعی لارستان نیز شکل گیری این انجمن را تبریک گفت و خواستار مساعدت اعضای انجمن در پارک جنگلی فیشور شد.

فریبا صالحی رئیس شورای شهر اوز، ضمن تشکر از این انجمن در فراهم کردن بستر مشارکت، کمیسیون های شورای شهر اوز  را معرفی کرد و شورای محلات و یاوران شورای اوز را به عنوان زیر مجموعه کمیسیون امور شهر دانست.

ابراهیم احمدی از اعضای هیئت امنای انجمن خیریه اوز ضمن تبریک شکل گیری این انجمن و اعلام آمادگی انجمن خیریه اوز برای همکاری با انجمن آفتاب، از مجوز فعالت انجمن خیریه اوز زیر نظر بهزیستی و کمیته های تحت پوشش هیئت مدیره و طرح های ماندگار این انجمن گفت.

محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز آخرین سخنران مراسم بود. وی گفت: فیشور در حقیقت شهر است و هر شهر از جمله فیشور محصول تفکرات مردمان آن است. اقدام انجمن آفتاب در راستای دلسوزی و مشارکت جویی است.

بخشدار اوز خواستار تکمیل بانک اطلاعاتی،  شناخت امکانات و کمبودها، جمعیت ساکن، شناخت فرصت ها و تهدیدها شد. شناسایی آسیب های اجتماعی و تاکید بر تعامل با یکدیگر از دیگر مواردی بود که بخشدار به ان سفارش کرد. پرهیز از مسایل حاشیه ای دیگر موردی بود که آتش فراز اعضای انجمن را از آن برحذرداشت.

بخشدار اوز از صمد ضرغامی به عنوان یکی از کسانی که شورایاری را در سال ۸۰ پیشنهاد داد، نام برد و گفت: بعد از فوت وی در سال ۹۰، شورای تهران خیابانی رابه نام وی نامگذاری کرد.

برنامه بعدی مراسم افتتاح دفتر شورایاری آفتاب پشور جنب مسجد بود. پس از اقامه نماز و پذیرایی از میهمانان در ضیافت ناهار، مراسم به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • نیت گردانندگان امور سینما در اوز خیر است ومیخواهند خدمتی به اوز بنمایند اما شرایط سینما در ایران به گونه ای دیگریست فکر نمی کنم از نطر اقتصادی سینما در اوز تداوم داشته با...
  اوزی ازشیراز در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • پار. گراف. اخر. را. مطالعه. کنیذ. اگر. چنین است. وقبول. داریم. چرا یک. کلمه. درباره. اسفالت. جاده. گراش. اوز. که. تعطیل. شده. رسانه. ها. چیزی. نمی. نویسند. قیر. که. برای....
  همشهری. در مطلب: جلسات را با کلی گویی هدر ندهیم، صدای جامعه باشیم
 • با احترام. شما که. در پایان. کامنت رنام. خود. را. ایرج. محمدی. معرفی کرده اید. پس. چرا. ناشناس. و لطفا بگویید که. منظورتان. از. شاعر. ارزشی. چیست...
  همشهری. به. ناشناس در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با سلام زحملت و تلاش شاعر ارزشی ایران بانو سلمان پور قابل تقدیر است ، همت و تلاش ایشان مایه ی بقا و فرهنگ ایرانی است بی شک این خدمت فرهنگی بیان همت والای ایشان و علاقمندی...
  در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • حالا فرض. کنید که. چند بار. هم. افراد. را جمع. کردیم. ورفتیم. سینما ایا. بااین برنامه ها. کار. سینما. رونق. وتداوم می یابد بنده که فکر نمیکنم. ...........
  همشهری در مطلب: حمایت گروه‌های فعال شهر از سینما فردوسی اوز
 • از تذکرات اقای. صمدی هم تشکر میکنیم به نظر میرسد که ایشان به نکات دقیق وجالبی. اشاره میکنند که درست میباشند...
  همشهری در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • جا دارد از زحمات خانم سيلوانا سلمانپور شاعره گرامي اهل اوز و همشهري محترم بخاطر تهيه اين مقاله بسيار ارزشمند كه موجب سربلندي مردم اوز گرديده و انتشار اين مقاله كه در معرف...
  عبدالصمد صمدي در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با توجه به علاقه مندی به زادگاهم اوز عرص میکنم که تصور نمی کنم سینما در شهرهای کوچک مانند اوز بتواند موفق باشد الان در شهرهای خیلی بزرگتر از اوز هم سینما ها تعطیل شده اند...
  اوزی در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • گرچه اخبار نشریات بعضا مشترک است اما با این که 90 درصد مطالب ومتن یکی است موافق نیستیم و محتوای مطالب متفاوت است....
  مدیریت در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم
 • حرف شما صحیح است. ولی باید دو یا سه نشریه شهر رویکرد و محتوای مختلف داشته باشند. نه وقتی آنها را مقایسه می کنید از لحاظ خبر و محتوا فقط اسم نشریه متفاوت است و متن 90 درصد...
  همشهری 20 در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم