دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶
 |  ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  |   نظرات: بدون نظر
521 بازدید

شورایاری انجمن آفتاب پشور اعلام موجودیت کرد

دفتر شورای یاری انجمن آفتاب پشور با حضور جمعی از مسئولین و معتمدین بخش اوز ، اعضای شوراهای اوز و روستاهای منطقه، انجمن های خیریه اوز، خنج و بستک و مردم فیشور، دیروز ۲۹ آبان، افتتاح شد.

پس از قرائت قرآن توسط محمد امین محمدی آزاد روشندل فیشوری، حسین زمانی مجری مراسم از بنیامین حقیقت درخواست کرد به نمایندگی از امام جمعه فیشور سخن بگوید. وی نیز با تشکر از شرکت کنندگان در مراسم اظهار امیدواری کرد شاهد پیشرفت بیشتر در فیشور باشیم.

سلیمانی به نمایندگی از شورای فیشور گزارشی از پروژه های بنیاد مسکن در فیشور، بهسازی شبکه آب، بهسازی بولوار دشنک و تکمیل فیبر نوری  و… داد و گفت: رویکرد شورای فیشور استفاده از توانمندی ها در شورایاری ها و ایجاد بستر برای رقابت سالم است.

شورایاری آفتاب پشور با شعار وحدت، همدلی و سازندگی فعالیت می کند

غلامعلی رحیمی از اعضای هیئت امنای انجمن آفتاب، تشکیل این انجمن را با شعار همدلی، اتحاد و سازندگی در قالبی فارغ از وابستگی های سیاسی، عقدیتی و قومی اعلام داشت. وی از فرمانداری، بخشداری و سایر مسئولین خواستار مساعدت برای تحقق اهداف این انجمن شد و آمادگی انجمن آفتاب را برای پذیرش انتقادات سازنده و پیشنهادات اعلام کرد.

 وی ضمن معرفی اعضای هیئت امنای انجمن آفتاب فیشور متشکل از: حاج احمد شایان، اسفندیار عبادی، نعمت عبادی، یوسف محمدی، حسین، حاج عزیز و دکتر بهرام محمدی آزاد، عزیز حسین نیا، غلامعلی رحیمی و شاپور محمدی آزاد، تامین اعتباری معادل ۸۰۰ میلیون تومان برای ترمیم لوله شبکه آب، آسفالت کوچه ها و بهسازی خیابان ها و…اعلام کرد.

یوسف محمدی دیگر عضو هیئت امنای انجمن آفتاب، دلسوزی و تعهد اعضای انجمن را تضمین کرد و گفت: هر کس مسئولیت های خود را به درستی انجام می دهد و در ۴ ماه گذشته اقدامات خوبی انجام شده است.

سروان رضوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اوز، همزمانی افتتاح این دفتر در اول ماه ربیع الاول را به فال نیک گرفت و ضمن اعلام آغاز هفته بسیج، آمادگی بسیج را برای همکاری با برنامه های مشارکتی انجمن آفتاب اعلام داشت.

 

صالحی از انجمن خیریه بستک ضمن تبریک افتتاح این انجمن، از  همکاری مردم فیشور در زلزله بستک سپاسگزاری کرد وگفت: انجمن بستک در سال ۸۲ تاسیس شد و در بخش مساجد، ایتام، بیماران و…فعالیت دارد و در تشکل انجمن های جنوب نیز فعال است.

رضایی رئیس منابع طبیعی لارستان نیز شکل گیری این انجمن را تبریک گفت و خواستار مساعدت اعضای انجمن در پارک جنگلی فیشور شد.

فریبا صالحی رئیس شورای شهر اوز، ضمن تشکر از این انجمن در فراهم کردن بستر مشارکت، کمیسیون های شورای شهر اوز  را معرفی کرد و شورای محلات و یاوران شورای اوز را به عنوان زیر مجموعه کمیسیون امور شهر دانست.

ابراهیم احمدی از اعضای هیئت امنای انجمن خیریه اوز ضمن تبریک شکل گیری این انجمن و اعلام آمادگی انجمن خیریه اوز برای همکاری با انجمن آفتاب، از مجوز فعالت انجمن خیریه اوز زیر نظر بهزیستی و کمیته های تحت پوشش هیئت مدیره و طرح های ماندگار این انجمن گفت.

محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز آخرین سخنران مراسم بود. وی گفت: فیشور در حقیقت شهر است و هر شهر از جمله فیشور محصول تفکرات مردمان آن است. اقدام انجمن آفتاب در راستای دلسوزی و مشارکت جویی است.

بخشدار اوز خواستار تکمیل بانک اطلاعاتی،  شناخت امکانات و کمبودها، جمعیت ساکن، شناخت فرصت ها و تهدیدها شد. شناسایی آسیب های اجتماعی و تاکید بر تعامل با یکدیگر از دیگر مواردی بود که بخشدار به ان سفارش کرد. پرهیز از مسایل حاشیه ای دیگر موردی بود که آتش فراز اعضای انجمن را از آن برحذرداشت.

بخشدار اوز از صمد ضرغامی به عنوان یکی از کسانی که شورایاری را در سال ۸۰ پیشنهاد داد، نام برد و گفت: بعد از فوت وی در سال ۹۰، شورای تهران خیابانی رابه نام وی نامگذاری کرد.

برنامه بعدی مراسم افتتاح دفتر شورایاری آفتاب پشور جنب مسجد بود. پس از اقامه نماز و پذیرایی از میهمانان در ضیافت ناهار، مراسم به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • از دلسوخته اوزی تقاصا میشود چنانچه خبرهای خاص و یا عامی دارند که رسانه های محلی از ان بی خبرند اطلاع رسانی نمایند تا دیگران هم مطلع شوند...
  در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • قحطی خبراماده است خیلی دیربه دیرخبرهای جدیدمیفرستید اگر اینطور ادامه دهیر مخاطبین رااز دستمی دهید وبه سایتهای عیر فعال تبدیل میشوید...
  دلسوخته اوز در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • جهت اطلاع. شورای شهر وهییت امنای بیمارستان اوز. دکتر. کشفی نماینده اسبق. لارستان. به سمت قایم مقام. ریاست دانشگاه علوم پزشکی فارس. انتخاب. شد ایشان فردی خوش فکر وبا ان ان...
  کارمند. بیمارستان در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • استخر شهرداری اوز در بخش بانوان دارای کارنامه درخشانی ایست که قرار گرفتن شناگران نوجوان اوز بر سکوی قهرمانی نشان از تلاش مضاعف مدیریت و مربیان مجرب تیم شنای اوز دارد ،پشت...
  بازآور در مطلب: درخشش تیم شنای بانوان استخر شهرداری اوز در دور برگشت مسابقات جام خلیج فارس
 • از اعلام. پشتیبانی. نهادهای مردمی. در شهرستانهای. لار وهنرمندان. گراش در زمینه. کاندید شدن. شهر اوز برای پایتخت. کتاب. ایران تشکر مینماییم. امید وار هستیم که دیکر سازمانه...
  دانشجوی اوزی در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • از هنرمندان. گراش. وشورای شهر. لار به خاطر این همبستگی وپشتیبانی. از کار فرهنگی. صمیمانه. قدر دانی. می کنیم...
  همشهری در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • ضمن تشکر از اعضای شورای شهر های لار و گراش در حمایت از نامزدی اوز در برنامه پایتخت کتاب امید است اینگونه حمایت ها از جمله در مورد ارتقای شهر اوز که موجب ارتقای بیستر منطق...
  در مطلب: همگرایی منطقه‌ای با نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب
 • اکنون که بسیاری از خوانندگان از این خبر بلغان استقبال نموده اند و خواهان اطلاع بیشتر هستند جا دارد مدیت محترم سایت مجددا مطالب منتشر شده در پیام شماره یک را در سایت منتشر...
  در مطلب: بلغانی ها با پیاده روی روز هوای پاک را گرامی داشتند/ گزارش تصویری
 • با سلام و درود خدمت مدیر سایت و عکاس افتخاری بلغان و با تشکر از همه کسانی که در این کار خیر و خدا پسندانه همکاری لازم رو به عمل آوردند انشاالله شاهد کارهای بیشتر و بهتر ب...
  رحمت احراری در مطلب: بلغانی ها با پیاده روی روز هوای پاک را گرامی داشتند/ گزارش تصویری
 • خدا قوت به مردم شریف بلغان و تشکر فراوان از مسئولین...
  م.احراری در مطلب: بلغانی ها با پیاده روی روز هوای پاک را گرامی داشتند/ گزارش تصویری