دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
 |  ۲۰/ دی/ ۱۳۹۶ - ۹:۳۵
  |   نظرات: يك نظر
302 بازدید

اعضای هیئت فوتبال لارستان با مسئولین و ورزشکاران بخش اوزبه گفت و گو نشستند

حسین طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان به اتفاق عبدالحمید پیشداد دبیر و سایر اعضای هیئت فوتبال لارستان امروز ۲۰ دی، در نشستی با حضور حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس و اعضای هیئت فوتبال و مسئولین فوتبال روستاهای بخش اوز به گفت و گو نشستند.

هدف از این نشست هماهنگی و وحدت رویه در برنامه ریزی برای فوتبال شهرستان لارستان و بخش های تابعه از جمله بخش اوز اعلام شد.

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز ضمن تشکر از برگزاری این نشست بر لزوم برنامه ریزی و مشارکت تیم های منطقه فارغ از تقسیمات و همکاری اداره با برنامه های هیئت فوتبال لارستان تاکید کرد و افزود: برای بسیاری از برنامه ها به ویژه فوتبال باید به دنبال دستاورد باشیم.

میلاد پیشداد رئیس هیئت فوتبال اوز نیز خواستار آن شد که مسئولین و تیم های فوتبال منطقه به فکر فوتبال بوده و برنامه ریزی کنیم.  وی  برگزاری مسابقات لیگ برتر شهرستان و مسابقات بخش ها و تشکیل دوره های آموزشی مربی گری و داوری را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه جلسه حبیب الله قادری و یوسفی از فیشور و  مهرداد طاعتی از کوره ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در برنامه های تدوین شده خواستار همکاری در حل مشکلات فوتبال روستاهای خود شدند و اعلام شد استعدادهای خوبی در روستاها وجود دارد. احسان حق شناس و سعید عطارزادگان نیز دیدگاه های خود برای پیشرفت فوتبال منطقه اعلام داشتند.

علی تیرزن ضمن تشکر از مسئولین ورزش و وفوتبال بخش گفت: برگزاری فوتبال در سطح شهرستان موثر است و اگر بتوان امتیاز لیگ را گرفت در رونق فوتبال تاثیر گذار خواهد بود.

ابراهیم احمدی ضمن تاکید بر تدوین برنامه برای فوتبال شهرستان و بخش در سال ۹۷، آسیب شناسی فوتبال منطقه را ضروری دانست و  بهره گیری از بخش خصوصی در رونق ورزش با استفاده از معافیت های مالیاتی را یکی از راه کارهای مشکلات تیمداری اعلام کرد.

عبدالحمید پیشداد دبیر هیئت فوتبال لارستان گفت: برای حل مشکلات فضاهای ورزشی و تیم ها به خیرین متوسل می شویم که فراز و نشیب داشته است اما باید تلاش کنیم نشاط را به ورزشگاه ها برگردانیم. پیشداد با گریزی به تشکیل مدرسه فوتبال در اوز به ضرورت استفاده از علم دراین رشته تاکید کرد و افزود: با حضور تیم های مراکز شهرستان و بخش در روستاها می توان علاوه بر نشاط، به تیم های روستاها نیز انگیزه داد. وی در پایان گفت: شهردار اوز پیگیر اختصاص زمین چمن مصنوعی است تا با همکاری با اداره ورزش و جوانان این فضای ورزشی مورد بهره برداری قرار گیرد.

حسین طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان ضمن استقبال از دیدگاه های شرکت کنندگان بر ضرورت برنامه ریزی تاکید کرد و افزود: برای برخی از موارد مطرح شده می توان با مسئولین شهرستان و نماینده مردم در مجلس هماهنگی و پیگیری کرد. مشکلات اعتباری وجود دارد اما  باید از ظرفیت های موجود در مرکز شهرستان و بخش ها به خوبی استفاده کرد. وی بر تداوم این نشست ها تاکید داشت.

 

در پایان این نشست پس از اهدای لوح تقدیر به رئیس اداره ورزش و جوانان اوز، احکام مسئولیت عبدالحمید پیشداد به عنوان دبیر هیئت فوتبال لارستان، میلاد پیشداد به عنوان رئیس هیئت فوتبال و مهرداد پیشداد به عنوان دبیر هیئت فوتبال بخش اوز تقدیم شد.

در این نشست علاوه بر افراد فوق دانشیار از هیئت فوتبال لارستان، طیب منظریان و اسد نیامبارک از هیئت فوتبال اوز و جمالپور از خور نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

One Response to “اعضای هیئت فوتبال لارستان با مسئولین و ورزشکاران بخش اوزبه گفت و گو نشستند”

 1. ناشناس گفت:

  مرحبا به خانم فريناز علوى مسؤل ترويج سلامت واقاى على عسكر عسكرى كار شناس ارشد مديريت خدمات درمانى وتمامى جوانان تحصيل كرده اوزى كه تلاش مى كنند از همه طرف اوز راسالم وبا نشاط نكهدارند.

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • نیت گردانندگان امور سینما در اوز خیر است ومیخواهند خدمتی به اوز بنمایند اما شرایط سینما در ایران به گونه ای دیگریست فکر نمی کنم از نطر اقتصادی سینما در اوز تداوم داشته با...
  اوزی ازشیراز در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • پار. گراف. اخر. را. مطالعه. کنیذ. اگر. چنین است. وقبول. داریم. چرا یک. کلمه. درباره. اسفالت. جاده. گراش. اوز. که. تعطیل. شده. رسانه. ها. چیزی. نمی. نویسند. قیر. که. برای....
  همشهری. در مطلب: جلسات را با کلی گویی هدر ندهیم، صدای جامعه باشیم
 • با احترام. شما که. در پایان. کامنت رنام. خود. را. ایرج. محمدی. معرفی کرده اید. پس. چرا. ناشناس. و لطفا بگویید که. منظورتان. از. شاعر. ارزشی. چیست...
  همشهری. به. ناشناس در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با سلام زحملت و تلاش شاعر ارزشی ایران بانو سلمان پور قابل تقدیر است ، همت و تلاش ایشان مایه ی بقا و فرهنگ ایرانی است بی شک این خدمت فرهنگی بیان همت والای ایشان و علاقمندی...
  در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • حالا فرض. کنید که. چند بار. هم. افراد. را جمع. کردیم. ورفتیم. سینما ایا. بااین برنامه ها. کار. سینما. رونق. وتداوم می یابد بنده که فکر نمیکنم. ...........
  همشهری در مطلب: حمایت گروه‌های فعال شهر از سینما فردوسی اوز
 • از تذکرات اقای. صمدی هم تشکر میکنیم به نظر میرسد که ایشان به نکات دقیق وجالبی. اشاره میکنند که درست میباشند...
  همشهری در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • جا دارد از زحمات خانم سيلوانا سلمانپور شاعره گرامي اهل اوز و همشهري محترم بخاطر تهيه اين مقاله بسيار ارزشمند كه موجب سربلندي مردم اوز گرديده و انتشار اين مقاله كه در معرف...
  عبدالصمد صمدي در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با توجه به علاقه مندی به زادگاهم اوز عرص میکنم که تصور نمی کنم سینما در شهرهای کوچک مانند اوز بتواند موفق باشد الان در شهرهای خیلی بزرگتر از اوز هم سینما ها تعطیل شده اند...
  اوزی در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • گرچه اخبار نشریات بعضا مشترک است اما با این که 90 درصد مطالب ومتن یکی است موافق نیستیم و محتوای مطالب متفاوت است....
  مدیریت در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم
 • حرف شما صحیح است. ولی باید دو یا سه نشریه شهر رویکرد و محتوای مختلف داشته باشند. نه وقتی آنها را مقایسه می کنید از لحاظ خبر و محتوا فقط اسم نشریه متفاوت است و متن 90 درصد...
  همشهری 20 در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم