دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
 |  ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۸:۵۰
  |   نظرات: 32 نظر
1,595 بازدید

اتحاد و همبستگی دغدغۀ مشترک بزرگان اوز

به ابتکار و میزبانی معتمد پیشکسوت؛ عبدالحمید نامور، با حضور بیش از۴۰ نفر از روحانیون، مسئولین، معتمدین و منتخبین شورای پنجم، شامگاه ۲۴ تیر ماه جلسه ای در راستای اتحاد و همبستگی بیشتر برگزارشد.

در ابتدای جلسه شهرام حسین نیا  هماهنگ کننده جلسه، متن عبدالحمید نامور؛ میزبان جلسه را قرائت کرد. در بخشی از این متن آمده بود این جلسه در راستای اتحاد و همبستگی بیشتر در آستانه فعالیت شورای پنجم تشکیل شده و ابراز امیدواری شده بود جوانان شورای پنجم از تجارب پیشکسوتان بهره گیری نموده و با حفظ اتحاد زمینه را برای حمایت بیشتر خیرین از طرح ها و برنامه های شورا فراهم آورند.

عبدالحمید نامور در ادامه ضمن خیر مقدم به حضار افزود: در سن ۹۶ سالگی تنها دغدغه ام آبادانی و پیشرفت شهر و منطقه است که این امر با وحدت و همدلی فعالین اجتماعی به ویژه منتخبین شورای پنجم محقق می شود.

شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز با اشاره به آیات قرآن و حدیث پیامبر اسلام گفت: هر کس در خدمت دیگران باشد خدا در خدمت وی خواهد بود.

آتش فراز بخشدارگفت: به فرموده امام راحل«میزان رای ملت است». مردم در انتخابات ریاست جمهوری به راه اعتدال رای دادند و برای شورا نیز منتخبین خود را برگزیدند. اکنون باید رقایت های انتخاباتی را به رفاقت تبدیل کرد و به دور از مسائل جاشیه ای برای پیشرفت کوشید. ما در بخشداری نیز به همه به یک چشم نگاه می کنیم و درب بخشداری به روی همه مردم به ویژه منتخبین شورا باز است.

شیخ صالح انصاری ابتکار آقای نامور را تلاشی برای احیای«نشست فعالین» به عنوان حلقه مفقوده دانست. وی با گذری به گذشته گفت: اوز ریشه در تاریخ گذشته دارد و همواره اوز منطقه را مد یریت کرده است و این امانت بزرگی است که باید ما آن را به آیندگان بسپاریم. وی امام جمعه و بخشدار اوز را از کسانی برشمرد که اخلاص دارند و باید قدر این نعمات را بدانیم.

انصاری در ادامه افزود: در هر جامعه ای مردم به ۳ دسته تقسیم می شوند که ۲ دسته در اقلیت و یک دسته در اکثریت هستند. انسان های خادم و مومن از یک سو و انسان های فاسد از سوی دیگرهر۲ در اقلیت هستند و این ۲ دسته هستند که بر روی سایر افراد جامعه که در اکثریت هستند تاثیر می گذارند. وی نتیجه گرفت که اقلیت خادم و فعال شهر هرچه بیشتر در کنار یکدیگر باشند تا نیروهای آنان هم افزایی شده و از تخریب همدیگر بپرهیزند. وی به نقد به عنوان یکی از مراحل امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: خداوند نیز در قرآن پیامبر را نقد کرده است. بنابراین لازم است فعالین شهر ضمن برگزاری جلسات خصوصی به نقد همدیگر بپردازند تا سو تفاهم ها بر طرف شده و دل ها به هم نزدیک تر شود.

در ادامه جلسه هدایت الله نامی، محمد صدیق پیرزاد، پونس امیدوار، عبدالله معصوم نژاد، عبدالحمید پیشداد، فتحیه فتحی، محمد رفیع نامی، سید یوسف حسینی و امین سعیدی مواردی را در راستای وحدت و همدلی بیان و پیشنهاداتی دادند. تا نوبت به منتخبین شورای پنجم برسد که ۴ نفر از آنان به شرح زیر دیدگاه های خود را بیان کردند:

محمود محبی: باید ضمن استقبال از نقد، با یکدیگر رو راست باشیم و همدیگر را درک کنیم. اگر می خواهیم شهر آباد داشته باشیم باید سوگند یاد کنیم که اختلافات را کنار بگذاریم.

جعفر راستگو: برگزاری این گونه جلسات در شورای چهارم آغاز شد اما به خوبی ادامه نیافت و از این گونه جلسات استقبال می کنیم گرچه در این جلسه جای اعضای شورای چهارم خالی است. باید سعی کنیم باپرهیز از گذشته رو به جلو حرکت کنیم.

مهران عسکری: اگر به گفتار خود در عمل پای بند باشیم می توان با نگاهی روشن به آینده خوش بین بود. اگر در پذیرش نقد ضعیف هستیم باید آن را در خود تقویت کنیم نه این که نقد را رها کنیم. شخصا از مشاورین شورا استقبال می کنم.

فریبا صالحی: امیدوارم این ابتکار زیبای آقای نامور در شورای پنجم ادامه یابد تا از تجارب و دیدگاه های فعالین شهر بهره مند شویم و بتوانیم کمیسیون های شورا ی پنجم را نیز تقویت کنیم.

در پایان شهرام حسین نیا هماهنگ کننده جلسه مطالب ارائه شده توسط حضار را در راستای وحدت با تاکید بر بهره گیری از تجارب و تخصص یکدیگر، هم افزایی نیروها، تداوم این گونه جلسات و پرهیز از تخریب، تفرقه و مسایل حاشیه ای و برگزاری جلسات تخصصی تر نقد، جمع بندی کرد. امین سعیدی آمادگی خود را برای میزبانی جلسه بعدی اعلام کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

32 Responses to “اتحاد و همبستگی دغدغۀ مشترک بزرگان اوز”

 1. محمداحسان گفت:

  جناب آقای نامور با این سن وسال واقعا ابتکار خوبی بخرج دادند خدا خیرشان بده.

 2. اوزی گفت:

  اینگونه جلسات. عالی. است. اوز. دز شرایط. جدید به. وحدت. وهمبستگی. نیاز. دارد. ما. کار. ارتقا. در پیش. داریم. وباید. یک. پارچه. باشیم

 3. کارمند. بیمارستان گفت:

  با سلام اخیرا. بیمارستان اوز. بعد. از ۱۵. سال. در بازدید. وبر رسی ان. از طرف. وزارت. بهداشت از درجه. یک.به. در جه ۲. تنزل. پیدا. کرده. است واین به. علت. نا کارامدی. مدیریت. جدید ان. است. مسلما در اینده. بودجه ان هم. کمتر میشود. ولی این مدیریت. جدید. سکوت کرده. وهیچگونه. دلسوزی ندارند. شورای. شهر. ومردم باید. حساس. باشند. وانرا. پیگیری. نمایند وگرنه. انرا در حد درمانگاه. تنزل. خواهند. داد. در ضمن. بیمارستان خنج هم بر خلاف. اوز. از درجه ۲ به درجه یک. ارتقا. پیدا کرده.

 4. دانشجو گفت:

  از یک طرف مردم. ومسولین کوشش می. کنند که. اوز به. شهرستان. ارتقا پیدا کند. ولی از طرفی میشنویم که. بیمارستان با سابقه اوز. به. درجه. پایین. تنزل. داده میشود باید. هییت امنا بیمارستان وشورای شهر وهمه مردم دقت. نمایند بیمارستان. مارا به عقب میبرند

 5. همشهری گفت:

  مردم در انتخابات رای خود را دادند و افراد مورد نظر خود را انتخاب کردند.بعضی از افراد نمی خواهند قبول کنند که مردم به آنها “نه” گفتند می خواهند هر جور شده خود را قیم مردم قرار دهند.

 6. اوزی گفت:

  این جلسات به نفع شهر نیست اوز فقط دو زن دارد؟و چندتا مرد بقیه ن و شهر براشون مهم نیست؟چه چهه نزنید کار خوبی نبوده.چرا عمومی نکردن.مگه فقط اینها تو شهر آدمن.همشون هم ادعا کنندگان هستن.

 7. امین گفت:

  صبح بخیر متاسفانه در شهری زندگی میکنیم که بعضی ها که اندک هستند می خواهند کنترل شهر را در همه زمینه ها بدست بگیرند در حالیکه مردم با رای دادن انتخاب خود را به صندوق انداخته و شهر خود را بدست نهادی بنام شورا داده اند، کسایی در این جلسات حضور داشته اند که در سطح شهر به نیکی از آنها یاد نمیشود ولی خود را بزرگ شهر می دانند چرا؟ جلسه اي برگزار میگردد که ۳ تن از اعضاء شورای چهارم دعوت نمی شوند، ریاست محترم اداره ارشاد اوز و انجمن های زیر مجموعه آن نیستند، از جامعه بانوان کسی نیست، مجموعه شهرداری حضور ندارند، از یاوران شورا کسی نیست و کمیسیون های شورا، یاوران شورایی که زمانی که تمام مردم با خانواده هایشان در تفریح بودند ولی این عزیزان در گرما، باران، و شب و روز بفکر نظم دادن جهت اسایش ما بودند، از جامعه آموزش و پرورش و نیروهای بومی ما کسی نیست که دغدغه تمام مردم بحث آموزش است، در این جلسه چهره بعضی از افراد را می بینیم که مشخص نیست در اوز زندگی میکنند یا جایی دیگر و در چند سال گذشته بجز اختلاف انداختن جهت رسیدن به اهداف خود کاری نداشتن، سوال من این است که اینها چه نیتی داشتن دنبال چه هدفی بودن، اگر دنبال تشکیل اتاق فکر بودند این اتاق فکر باید به رهبریت شورا و با نظر شورا انجام شود نه اینکه در جلسه ای شبانه انجام گیرد و جالب این است که در این جمع بعضی ها در هیات امنا بیمارستان بوده و هستند چرا باید بیمارستان ما با آنهمه حمایت خیر از درجه ۱ به درجه ۲ تبدیل شود در جلسه افرادی هستند که مخالف شهرستانی هستند چرا؟ عزیزان، بزرگان، سروران، بگذارید سیاست شورای چهارم که اعتبار دادن به تک تک افراد جامعه بود با روند بهتری در راستای خدمت به شهر انجام گیرد ممنون از تمام عزیزان و زنده باد اوزی آباد

 8. فرهاد گفت:

  در مورد بیمارستان اوز ضعف هیأت امنای بیمارستان میرسونه باید هیأت امنا تغییر کنه چون بعضی از بزرگان از لحاظ سنی دیگر مثل قبل توانایی قبلی ندارند

  • مدیریت گفت:

   در ارزیابی یا اعتبار بخشی بیمارستان ها عملکرد اجرایی بخش های مختلف بیمارستان ارزیابی می شود و هیئت امنا در این مورد نقشی ندارد.

 9. همشهري دلسوز گفت:

  باتشكر از دست اندركاران برگزاري نشست اعضاي شوراي شهر و روحانيون ،معتمدان و مسولين شهر اوز. بنده در اعلام نظراتم هميشه به اين برگزاري اين نشست تاكيد داشتم و خوشبختانه به همت آقاي نامور برگزار شد و بقولي استارت كار ايجاد همدلي ميان اعضاي شوراي شهر زده شد. بخواست خدا اين جلسات باعث ميشود كه رقابت انتخاباتي به رفاقت ميان اعضاي شوراي بر اساس خواست نظرات مردم كه خواستار تغيير و تلاش بيشتر هستند بشود. از معتمدان و روحانيون انتظار ميرود كه در تداوم برگزاري اين نشستها تاكيد شود و آنرا رها نكنند چون اعضاي شورا در عين اينكه دلشان براي پيشرفت اوز ميسوزد اما بعضي وقتها جواني و غرور جواني ممكن است موجب اختلاف در طرح نظرات و ديدگاهها يشان بروز كند كه ممكن است دودش به چشم مردم اوز برود لذا برنامه اي تنظيم شود كه هر سه ماه يا هر ششماه نشست هائي با اعضاي شورا و شهردار صورت گيرد تا خداي ناكرده اعضاي شورا و شهرداري به راه انحرافي ويا كم كاري كشيده نشوند.
  در مورد بيمارستان اوز كه از درجه يك به درجه دو قرار است نزول رتبه پيدا كند هيئت امناي بيمارستان و متعمدين اوز لازم است نشستهائي با مديريت بيمارستان داشته باشند تا علت اين تصميم از زبان مديريت بيمارستان شنيده شود كه چرا چنين اتفاقي افتاده است و علت كجاست تا در نحوه و شيوه و يا جابجائي مديريت بيمارستان تغييرات لازم صورت گيرد و يا در صورت لزوم كمك و همكاري بيشتري از سوي مردم اوز صورت گيرد.
  براي اينكه نشستها بيشتر جنبه رسمي پيدا كند بهتر است نشستها در سالن محل شوراي شهر يا شهرداري برگزار شود تا در منزل شخصي زيرا بايد به اهميت اين نشست بيشتر بها داده شود جلسات بعد ميتواند در محل مدرسه ديني يا در بخشداري هم به نوبت ميتواند برگزار شود

 10. شهرام حسين نيا گفت:

  با سلام خدمت همشهريان عزيز
  جهت رفع پاره اي سوتفاهمات بايد به عرض برسانم بنده نيز همانند مابقي دعوت شدگان يكي از دعوت شده ها بوده و هماهنگي جلسه را در همان ساعت بدليل اينكه كسي بر عهده نگرفت عهده دار شدم. شايد در متن گزارش اينجور برداشت شود كه كل هماهنگي دعوت شدگان و …. با بنده نيز بوده كه بدين طريق نبوده
  با احترام

 11. فرهاد گفت:

  در نشست خانه آقای نامور چه نتیجه ای حاصل شده آیا اختلاف بین بعضی از اعضا شورا بر طرف شد؟ درباره جاده مربط صحبتی شد ؟

 12. میانجی گفت:

  درود بر اوزی ها،همفکری و مشورت خیلی عالیه و در راستای پیشرفت وتوسعه باید وحدت و همدلی صورت گیرد اما چه کسانی باید این مسئولیت را به عهده گیرد مگر ما رای ندادیم تا شورایی انتخاب کنیم که خدمت کنند پس چرا آدمهایی دنبال رخنه در هر گروه و شورایی هستند ای کسانی که دنبال نفوذ هستید برای استفاده شخصی بدانید که ما خاموش نخواهیم نشست دوران ظلم گذشته پس بدانید که این تابو را شکستیم از زمان شورای چهارم و برای پیشرفت شهر تلاش خواهیم کرد شما دنبال اتحاد و همدلی نیستید ما در مملکت جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم و نظام اجازه نمی دهد که نفاق را در مردم رایج کنید

  • سکون گفت:

   بهتر است همه در استفاده از کلمات دقت کنیم و تنها مجیز یک گروه را نگوییم. در این کامنت استفاده از کلمه ظلم ، نفوذ، نفاق و… چه معنایی خواهد داشت؟؟ مگر غیر این است که شما میخواهید جای آنهایی که از آتها انتقاد میکنید را بگیرید؟ پس چه فرقی میکند؟؟ متاسفانه اینجا کسی دنبال وحدت نیست و با برگزاری جلسات مختلف نیز این موضوع میسر نخواهد شد چون وحدت دغدغه اصلی مسولان امر نیست و با این روند نخواهد بود.

 13. مدیریت بیمارستان گفت:

  آقای احمدی مرد باش نوشته ها رو سانسور نکن
  اگه واقعا جرات دارین هر گروهی که شما دعوت میکنید بیارید با مسوولین بیمارستان مناظره کنید ببینیم کی راست میگه شاید حق با شماست

  • مدیریت گفت:

   دوست محترم كامنتي كه به نام مديريت بيمارستان نوشته ايد، رياست و مدير محترم بيمارستان نوشتن اين كامنت را تكذيب كرده اند. شما كه از مردانگي صحبت مي كنيد لطفا كامنت را با نام خودتان قيد فرماييد.
   ضمنا اگر مسئولين بيمارستان آمادگي بررسي وضعيت كيفي و كمي بيمارستان در نشستي داشته باشند سايت اوز امروز براي پاسخ به شبهاتي كه در اذهان وجود دارد اعلام آمادگي مي كند

 14. ناشناس گفت:

  افراديكه معتقدند كه با اين جلسات وحدت ايجاد نميشود بهتره كه روش ايجاد وحدت مورد نظر خودشان را بيان كنند كه چگونه بايد باشد. انتقاد كردن بدون ارائه پيشنهاد خودش عين وحدت شكني است و شايد اينها از طيف افرادي خواهند بود كه به منطق آراي مردم پاي بند نيستند. فرديكه ميگويد از جلسه چه نتيجه اي گرفته شد؟ شايد خيلي خوش باور بايد بود كه از اين جلسه نتيجه اي آني گرفته شود بايد هرموضوعي چكش كاري شود ولي بايد بدانند كه مردم اكنون ديگر مانند دوره هاي گذشته نيستند و كليه افراد منتخب زير نظر خواهند بود تا ببينند چه اقدام مثبتي براي اوز انجام ميدهند.ضمنا با توهين به افراد نبايد انتظار داشت كه خواسته مردم را زير پا گذاشت يا رقبا را از ميدان بدر كرد

 15. محمداحسان گفت:

  آقای احمدی لطفا مطالب منو سانسور نکنید مجبور میشم تو جمع از تان گله کنم ناراحت بشی واقعا مطالب راین زیرکانه جهت اختلاف بین دوستان مینویسی اینکار و نکنید خوب نیست

  • مدیریت گفت:

   باز هم تكرار مي كنيم، مسئوليت حقوقي انتشار كامنت كاربران با مدير سايت است و كامنت هايي كه حاوي اتهام يا اهانت به افراد يا جمعي بوده يا به حريم خصوصي وارد شده يا بر خلاف قوانين بوده و به وحدت و مصالح عمومي خدشه وارد كند، منتشر نخواهد شد.

 16. محمداحسان گفت:

  آقا یا خانم ناشناس آیا شورا باید زیر نظر افراد خاصی باشد یا حق عموم مردم است که ناظر ومطالبه گر از شورای محترم باشند؟

 17. پاسخ به محمداحسان گفت:

  به نظر شما شورا بايد به چه كسي يا كساني پاسخگو باشند؟. تمام مردم چند هزار نفري اوز كه نميتوانند در زمين فوتبال جمع شوندو با شورا نظرات شان را رد و بدل كنند و بگو و مگو كنند هر شهر كوچكي مانند اوز تعدادي معتمد مسول و كارشناس و آگاه به مسائل و بزرگتر دارد اينها نمايندگان مورد اعتماد مردم هستند و البته اعضاي شورا كه انتخاب شده اندهم نمايندگان مردم ميباشندولي اگردرون اعضاي جوان شورا اختلاف نظر پيدا كرد چكار بايد كرد؟ . در شهرهاي بزرگ در صورت عدم هماهنگي مابين اعضا امكان انحلال آن از سوي استانداري يا وزارت كشور وجود دارد اما در شهرهاي كوچك كه كسي از مسولان بالاي كشور دلش نسوخته و براي اين كار ها تره خرد نميكنند. نميدانم در اين چند دوره شما با اعضاي شورا چگونه برخورد نموده ايد. بلاخر ه كد خدا منشي و حل و فصل مسائل و آشتي اعضا بايد با بزرگان هر شهر و ديا ر باشد كه مورد وثوق مردم ميباشند روحانيون اوز از جايگاه مطلوبي برخوردارند و به حل مسائل ميتوانند كمك نمايند. براي نظر شما اعضاي شورا ممكنه كمتر توجه كنند چون مشروعيت و مقبوليت افراد معتمد براي مردم و اعضاي شورا و مسولين محلي خيلي مهم و تاثير گذار است

 18. احمد صالحی زاده گفت:

  مشورت کاری زیبا وپسندیذه ای است که بارها در قرآن نکات مشدرت گفته شده
  اما نباید جای مشورت به دستورات عوض شود وبا دخالتهای بی جا شورا نتواند کاری به پیش ببرد وشورا تبدیل شود به مولد اجرایی
  احمد صالحی زاده

 19. اوزی دلسوز گفت:

  مدیریت سایت مطلب من اصلا حاوی توهین نبود اما فکر کنم مشغولیت کاری و یا فکری داشتی و وقت نکردی مطلب را درج کنی.

 20. محمداحسان گفت:

  دوست عزیزمان فرمودید اینها نمایندگآن مردم هستند تعجب کردم از این حرفتان چه کسی اینها را انتخاب کرده پس اعضای شورا نمایندگان کی هستند .لطفا دقت کنید و دیکتاتور منشانه مطلب نفرستید آین هایی که فرمودید همه محترمید ولی منتخب مردم نیستند.جناب احمدی انتظار دارم سانسور نفرمائید

 21. پاسخ مجدد به محمد احسان گفت:

  همشهري گرامي جناب اقاي محمد احسان سوال من اين بود كه درصورت ايجاد مشكل و اختلاف در شوراي شهر اوز كه شهري كوچك و در حال رشد ميباشد چه كسي بايد اختلافات مابين آنها حل و فصل كند كه كدورتهاي مابين آنان را از بين برود و مشكل بزرگتر نشود. از قديم الايام بزرگان هر روستا و شهر و ديار با كدخدا منشي مسائل حل و فصل ميكردند و اين افراد بودند كه بدون چشم داشت كه قبلا شورائي دركار نبوده خواسته هاي مردم و خودرا از مقامات بالاتر رسمي و خيرين مطرح ميكردند. درمقياس بزرگتر نمونه آن در افغانستان مجلس لوئي جرگه است كه از بزرگان افغانستان ميباشد و سعي ميكنند مسائل را حل كنند هرچند داراي قدرت اجرائي نميباشند و فقط هدايت و مشاوره و نيازهاي مردم را مطرح ميكنند.
  جنابعالي پاسخ مرا نداديد كه شورا بايد به چه كسي يا كساني پاسخگو باشند؟. اين شوراي شهر تشكيل شده كه مسائل هر شهر به خود مردم واگذار شود در غياب شورا هميشه معتمدان و مسولان محلي و بزرگان و روحانيون بودند كه مشكلات محلي را حل ميكردند من نميگويم كه در كنار شورا ارگان و سازمان موازي درست شود و دركار آنان دخالت كند اما براي هدايت و مسوليت خواهي براي پيگيري برنامه هاي هر نفر از اعضاي انتخاب شده بايستي هر از گاهي دوره هم بنشينند و پيشرفتها و مشكلات و اقدامات انجام شده را مطرح كنند تا محركي براي تجديد قوا و ايجاد روحيه اعضاي شورا باشند. شايد اين افراد بتوانند يار و ياور اعضاي شورا باشند. بيمارستان اوز نمونه اي ازاين دست ميباشد كه دچار تنزل رتبه شده است بزرگان و هيات امنا بايد بروند دنبال مسائل بهبود وضعيت بيمارستان نه مردم عادي كه شايد آشنا به مسائل مربوطه نباشند. معمولا افراد عادي مشكل را مطرح ميكنند اما پيگيري حل آنها با افراد آگاه به مسائل ميباشد

 22. سنا شهروند اوز گفت:

  گردانندگان اوز امروز خداقوت وتوفیق بدهد .جای بسی خوشحالی است که اعضای جدید شورای شهر سرکار خانم صالحی وجناب دکتر عسکری بسیار جدی وارد عرصه خدمت در شورای شهر شده اند . جناب مهندس رحمان زاده هم در دوره قبل حضور داشتند اما امیدواریم در این دوره شاهد استفاده از تجربیات ایشان باشیم و سایر اعضا که جایگاهشان در شورای قبل وفعلی مشخص است و امیدواریم دلال صفتان را از دور وبر شورای شهر برانند و شورای شهری برآمده از دل مردم برای توده مردم کار کنند وبه نفع قشر ضعیف وکم درآمدتصمیم بگیرند.

 23. محمداحسان گفت:

  دوست عزیز دقیقا منظورم را بیان کردید هیات امنای بیمارستان جمعی از همین افراد بودند که در جلسه حضوردارند پس چرا نتوانستند مانع تزلزل درجه شوند ؟

 24. پاسخ مجدد به محمد احسان گفت:

  جناب آقاي محمد احسان – فداي شما بشوم همه اين نيروهاي محلي و خيرين و حتي شوراي شهر بمنظور تامين خواسته هاي مردم از قدرت اجرائي كافي برخوردار نيستند اينها همه نيروهائي هستند كه با مذاكره بايد مسائل حل كنند اينها نيروي مشورتي فكري مشاوره اي هستند. مگر در اين ۴ دوره شوراي شهر اعضاي شوراي شهر توانستند به مسولان كشوري و وزارت كشور بقبولانند كه شهر اوز ارتقا پيدا كنند . نه . بايد يك سري مسائل فكري و پشتوانه هاي فني مالي سياسي بايد بوجود بيايد كه يك سري مسائل كه از حيطه مردم اوز خارج است و به بالاتر مربوط است حل شود.

 25. محمداحسان گفت:

  ممنونم از مدیریت جناب آقای احمدی بخاطر درج کامنت ها

نظر سنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
آخرین نظرات
 • نیت گردانندگان امور سینما در اوز خیر است ومیخواهند خدمتی به اوز بنمایند اما شرایط سینما در ایران به گونه ای دیگریست فکر نمی کنم از نطر اقتصادی سینما در اوز تداوم داشته با...
  اوزی ازشیراز در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • پار. گراف. اخر. را. مطالعه. کنیذ. اگر. چنین است. وقبول. داریم. چرا یک. کلمه. درباره. اسفالت. جاده. گراش. اوز. که. تعطیل. شده. رسانه. ها. چیزی. نمی. نویسند. قیر. که. برای....
  همشهری. در مطلب: جلسات را با کلی گویی هدر ندهیم، صدای جامعه باشیم
 • با احترام. شما که. در پایان. کامنت رنام. خود. را. ایرج. محمدی. معرفی کرده اید. پس. چرا. ناشناس. و لطفا بگویید که. منظورتان. از. شاعر. ارزشی. چیست...
  همشهری. به. ناشناس در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با سلام زحملت و تلاش شاعر ارزشی ایران بانو سلمان پور قابل تقدیر است ، همت و تلاش ایشان مایه ی بقا و فرهنگ ایرانی است بی شک این خدمت فرهنگی بیان همت والای ایشان و علاقمندی...
  در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • حالا فرض. کنید که. چند بار. هم. افراد. را جمع. کردیم. ورفتیم. سینما ایا. بااین برنامه ها. کار. سینما. رونق. وتداوم می یابد بنده که فکر نمیکنم. ...........
  همشهری در مطلب: حمایت گروه‌های فعال شهر از سینما فردوسی اوز
 • از تذکرات اقای. صمدی هم تشکر میکنیم به نظر میرسد که ایشان به نکات دقیق وجالبی. اشاره میکنند که درست میباشند...
  همشهری در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • جا دارد از زحمات خانم سيلوانا سلمانپور شاعره گرامي اهل اوز و همشهري محترم بخاطر تهيه اين مقاله بسيار ارزشمند كه موجب سربلندي مردم اوز گرديده و انتشار اين مقاله كه در معرف...
  عبدالصمد صمدي در مطلب: متن کامل مقاله سیلوانا سلمانپور در کنفرانس مسکو
 • با توجه به علاقه مندی به زادگاهم اوز عرص میکنم که تصور نمی کنم سینما در شهرهای کوچک مانند اوز بتواند موفق باشد الان در شهرهای خیلی بزرگتر از اوز هم سینما ها تعطیل شده اند...
  اوزی در مطلب: گفت و گو با دست‌اندرکاران سینما فردوسی در اوز
 • گرچه اخبار نشریات بعضا مشترک است اما با این که 90 درصد مطالب ومتن یکی است موافق نیستیم و محتوای مطالب متفاوت است....
  مدیریت در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم
 • حرف شما صحیح است. ولی باید دو یا سه نشریه شهر رویکرد و محتوای مختلف داشته باشند. نه وقتی آنها را مقایسه می کنید از لحاظ خبر و محتوا فقط اسم نشریه متفاوت است و متن 90 درصد...
  همشهری 20 در مطلب: در سال حمایت از کالای ایرانی، به تولیدات منطقه بها دهیم